Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A degu ehet friss füvet?

A degu ehet friss füvet?

Figyelt kérdés
Szárított füvet szoktunk neki adni. Eszembe jutott, hogy talán frissen is kaphatná....Szerintetek?
2010. júl. 20. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem adtam neki sose friss füvet. Szerintem ne adj neki
2010. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon gyors voltál. De valamit csak kell neki adni, ami friss...pl: saláta? répa?
2010. júl. 20. 13:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi a deguknak egyet adtunk, amit fűnek mondanék, ezt köztudottan imádják. Leszeded a pitypang levelét, és amikor megfonnyadt, akkor beadod nekik! Imádták a mieink. Jó deguzást!
2010. júl. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Toppancs ***** válasza:

Lehet neki friss füvet adni csak egy kicsit se legyen vizes!!!!!!!!!!

Mert akkor felfújódnak.

Salátát is adhatsz neki csak ne sokat és egy kicsit se legyen VIZES VAGY NEDVES!

2010. júl. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 P.Vik ***** válasza:

sziaa

Nyugodtan adhatsz neki...az se gond ha egy kicsit vizes...9 éve tartok degukat.

amugy nagyon sok minden mást is adhatsz neki..pl pittypangot mindenestöl, akác virágát, levelét...ez enyémek nagyon szeretik még a szárított rózsa levelét, virágát...mehetnekik frissen is meg szárítva is a citromfű, borsmenta...adhatsz nekik padlizsánt...stb

:D

jó deguzást!

2010. júl. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 P.Vik ***** válasza:

előzö vagyok!

még anyit, hogy mindent adhatsz nekik, amiben nincs cukor és nem "k" betüs...nagyon fontos, hogy semmijen cukrosat ne kapjanak, mert tünet mentes cukorbetegek!!!

2010. júl. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D
2010. júl. 23. 13:02
 8/8 Bomo válasza:
Szia! Nekem nagyon sokáig volt degum nagyon sok csak a végén mindd kisállat kereskedésben végezték, mert már nem tudtuk őket eltartani, de egy maradt az meg meghalt már szegénykém.T_T Na rátérek a témára.:D Igen adhatsz nekik nyugodtan, de sokkal jobban rákapnak a pitypang levélre. Tudod az ami úgy néz ki mintha ilyen recés lenne... Na azt nagyon imádják és ne szárísd ki.: D Frissen az igazi.^^
2010. júl. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!