Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egyik tengerimalacom miért...

Az egyik tengerimalacom miért húzza ki a másiknak a szőrét?

Figyelt kérdés

Többször észrevettem, hogy kihúzza és meg is eszi. Persze a másik mérges érte, morog rá. Mindketten nőstények, egy éves és négy hónapos.

Ketrecük hatalmas, Versala laga szénát és tápot kapnak + C vitamin cseppet, friss zöldséget minden nap. Mitől lehet ez?


2019. dec. 22. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Érdekes. Vam hazacskájuk? Kéne 2 hogy el tudjanak bújni egymás egymás elől. Meg nem ártana valami környezetgazdagítas sem. Tap nem jó hízlal. Az ne legyen előtzük minden nap. Rakd labdaba amit bökdöshetnek. Valami kalcium tartalmú cucc sem ártana.
2019. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Mindkettőnek saját kis háza van.

Tápot 2x adok nekik fél marékkal, mert mindig fütyülnek, mert állnak a tányérkájukon.

Kipróbálm azt a labdát.

Milyen kálciumot?

2019. dec. 22. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű még nem alakult ki a hierarchia. Úgy tudom hogy az azonos neműeket nehezebb összeszoktatni, pláne ha azonos korúak. Ha az egyik jóval fiatalabb mint a másik, egyértelmű a rangsor, márcsak a testi fölény miatt is. De így verekedéssel döntik el, az egyik magyd behódol.
2019. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocs ne figyeltem, az egyik fiatalabb.. Pedig nekem ez jut az eszembe. Kisállateledel boltban lehet játékot venni hogy jobban lefoglalják magukat.
2019. dec. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A nagyobb olyan szelíd, szereti a simogatást is viszont a pici olyan vadóc és aktív, hozzáérni se lehet.

Majd ma nézek valami kis dolgot, aminek örülnének.

2019. dec. 23. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!