Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen jutalomfalatot ajánloto...

Milyen jutalomfalatot ajánlotok törpenyúl tanításához?

Figyelt kérdés
Répàt, almát kap sokszor így az szerintrm nem lenne jutalomfalat jellegű. Van valami direkt ilyenre kitalált nasi nekik?

2019. dec. 29. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne kapjon sokszor répát almát mert nem tesz jót neki hetente 1-2x max.
2019. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Répát almát nagyon ritkán és mininális mennyiséget kapjon mert nagyon hízlal mindkettő.


Jutalom falatnak a legjobb egy jó minőségű táp.

Milyen tápot eszik jelenleg a nyuszi?

Utána tudok ajánlani jutalom falatnak valót.

2019. dec. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosan nem tudom milyen márkájú, takarmányostól vesszük, hagyományos zsákos nyúltáp, mivel több nyulunk van. Egy héten max fél almát szokott kapni apránként de nem minden nap.
2019. dec. 30. 16:28
 4/4 anonim ***** válasza:

A takarmányosnál árult tápok többsége hizótáp. Arra valók hogy hízzanak nyuszik és az lényegtelen hogy tönkre megy az emésztésük.

Ha kiskedvenc a nyuszi akkor válts tápot mert komoly emésztési gondjai lesznek.

Olyan táp kell ami nem tartalmaz magvakat ( csak lenmagot tartalmazhat) nincs benne gabona és a rost tartalma minimum 20%.

A versele laga cuni COMPLETE vagy SENSITIVE tápot szoktuk ajánlani és a ti esetetekben is megfelelő mert van 8 kilós kiszerelésben is.


Ha ez megvan akkor jutifalatnak egy olcsó és minőségi táp tökéletes. Ilyen pl. Reform nyúltáp amit én eddig csak az Auchanban láttam. De vannak más tápok is pl Bunny Nature.


Ha belépsz a Törpenyuszisok csoportba akkor sokat tanulhatsz a helyes táplálásról illetve a "hosszú élet" titkáról.

2019. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!