Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivan a fülével?

Mivan a fülével?

Figyelt kérdés

Vettem egy csincsillát tenyésztőtől,8 hónapos nőstény

A füle kivan szaradva, pár helyen a bőr vastagabb, hegek vannak rajta, foleg a füle szélén

A bundája viszont rendben van,láttam a fülét amikor megvettem,rá kérdeztem, azt mondta, hogy nemtudja mivan vele

Atka lehetett? Nem vérzik se semmi csak össze sem lehet hasonlítani a meglevő csincsillám fülével

Ossze raktam őket, jól kijonnek első percrol fogva


2019. dec. 30. 04:04
 1/4 A kérdező kommentje:
2019. dec. 30. 04:17
 2/4 A kérdező kommentje:

Beraktam a másik csincsillám melle, ha atka ő is ossze szedi?

És 2db 7 éves torpenyulam is van a szoba másik feleben

Ha atka, akkor holnap vissza viszem és kérek mást..

2019. dec. 30. 04:19
 3/4 A kérdező kommentje:
A belső füle tiszta,a fül tövénél sincsenek sebek, nem vakarja, nem rázza a fejét,
2019. dec. 30. 04:28
 4/4 BlackLove ***** válasza:
100%

Inkább gyógyítsd meg szegényt. Vidd el állatorvoshoz. Megérdemli, hogy egészséges legyen, egy felelős gazdi mellett.


Egyébként vagy atka, vagy gomba.

Én is gombás füllel kaptam egy cicát. Az állatorvos adott egy szert amivel kellett kenni reggel-este. És pár nap alatt elmúlt.

2019. dec. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!