Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Meghalt, de a teste nem merev?

Meghalt, de a teste nem merev?

Figyelt kérdés

Tegnap éjjel a radiátor lekapcsolt éjjel, nagyon hideg volt.

Reggel a hörcsög nem mozdult, valószínű hibernált, de nem ébredt fel már 2 napja. Kezd büdős lenni, de a teste nem merevedik meg úgy,

mint a halott állatoknak.


Fogtam már halott tengerimalacot, az kő merev volt. Nem értem 2 nap alatt hogy nem merevedett meg.


Most halott vagy nem?

Próbáltam felkelteni de nem sikerült.

Meddig várjak hogy felébredjen?



2020. jan. 1. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hullamerevség átmeneti állapot.
2020. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%
Én csak halott emberekről tudok nyilatkozni, de náluk 2 nap alatt már feloldódik a hullamerevség. Ha már büdös, akkor ne várd hogy felébredjen.
2020. jan. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Ennyitől nem fog hibernálni egy hörcsög. Sajnos meghalt. Nem feltétlenül lesz merev folyamatosan. Sajnálom.


Ha szeretnél másikat, keresd fel facebookon a Hörcsögmentést, és fogadj örökbe. Ne támogasd a kereskedéseket vagy a szaporítókat... :/

2020. jan. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
:(
2020. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
36%
Azért én odatenném még tükör elé a fejét közel, hogy megjelenik-e egy kis párafolt, ahogy lélegzik. Ha nem, akkor sajnos elpusztult.
2020. jan. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
mi van vele?
2020. jan. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, eltemettem.
2020. jan. 4. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!