Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy tartsak tengeri malacot?

Figyelt kérdés

Volt màr minden állatom. Panelben élünk.

Viszont régebb nem tudtam őket gondozni ezért eladtuk mindegyiket. De mostmár úgy érzem ,hogy megérettem rá.

Most vannak papagájaim,és egy kutyám,halaim. Ezekre kb 2 hónap alatt vettem rá őket. ( ja és én tartom/tartottam el őket)

Légyszi adjatok tippet,hogy hogy vegyem rá őket. Mert màr mindent kiprobaltam az elozo allatoknal.



2020. jan. 18. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi állat miért nem elég?

Foglalkozz a kutyáddal többet! (Abból sosem elég)

2020. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az előzőket eladtátok, mert nem tudtad gondozni, a szüleid helyèbe a mostani állataidat sem engedtem volna meg, nem hogy mégegyet..
2020. jan. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké,de inkább ne írj ha nem a kérdésre válaszolsz. Mert a véleményre nem vagyok kivancsi! Most nyilvan rendezem az allatokat ,foglalkozok veluk sokat.:))
2020. jan. 18. 18:02
 4/6 Bbyyoda válasza:
57%
Hozz jobb jegyeket a suliból :3 Vagy nézegess tengeri malacokat a neten, olvass tengeri malacokról szóló könyvet! Ez nekem Anno Bevált! :3
2020. jan. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Panelben a kutya mellé a malac felejtős. Mivel a kutya ragadozó folyamatosan stresszelné a prédaállat malacokat, akkor is ha nem akarná bántani, a malacok ezt nem tudják. Ahogy írták a kutyával sosem lehet eleget törődni és az akvarisztika sem egy könnyű dolog ezek mellett még papagájod is van. Szóval az nem lehet kifogás hogy nincs elég dolgod. :D
2020. jan. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz. Erre nem is gondoltam:(
2020. jan. 21. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!