Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi lesz a nyuszimmal?

Mi lesz a nyuszimmal?

Figyelt kérdés

2 év és egyetemre fogok menni (remélhetőleg).

És néha eszembe jut hogy mi lesz a nyuszimmal? Szoba nyuszi.

Ha esetleg el kellene költöznöm nem szeretném elajándékozni és a szüleimre hagyni se.

Ilyenkor milyen opciók vannak? Hogy tudnám megtartani?


2020. jan. 24. 17:54
 1/7 anonymousreview60 ***** válasza:
94%
Bérlakás, nem koli.
2020. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bérlakásba se sürüen engedik a kisállatot és emiatt félek egy kicsit hogy nem találok olyan helyet ahol elhelyezhetném.
2020. jan. 24. 18:22
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha keresel, biztos találsz olyan kibérelhető lakást, ahol engedik. De ne rágódj még ezen, van még időd.
2020. jan. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az albérletekbe a kisállat nem jöhet alatt a kutya és a macska van értve. Ami ketrecbe van az nem baj (nem kell megmondani hogy kiemgeded a ketrecből). Évekig albérletbe laktunk, mindenféle ketrecbe terráriumba való állatunk volt már pl hal, höri, tengeri, sün. Sose volt belőle gond.
2020. jan. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj, de viccesek a "Rántsd ki!" és hasonló kommentek...


Srácok, nem vagytok humorosak. Ha poénkodni akartok, akkor legalább valami olyat adjatok elő, ami valóban jó poén.

És akkor már csatoljatok mellé valami hasznosat is.


Mert ez így elég primitív, buta személyiségre vall.


"Höhö, nyúl, olyat már ettem, írjuk be kommentbe hogy pörkölt!"


Nagyszüleim tartottak nyulakat, ettem is.


Azok húsnyulak voltak, ezért voltak tartva. A kérdezőé házinyuszi, épp annyira családtag mint egy hűséges kutya vagy egy bújós cica.


Nem kell túl sok ész, hogy észrevegyétek egy különbséget. Elég, ha csak 2 számjegyik feltornászni az IQ-t (és növeszteni némi EQ-t)

2020. jan. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Otthon hagyod

Az enyémek 6 éve megvannak, rendes család tagoknak számítanak, nyulat nem ajandekozunk

Énis egyetemen vagyok, ha megvetted oldd meg, de hordozni sem lehet minden hónapba több száz kilométert

2020. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És ha otthon hagyom ki gondozza? Mindenképp magammal akarom vinni.


Anyuék még hozzá se nyúlnak. Gyűlölik szegényt. Én gondozom, én viszem orvoshoz is. Nem fogom itthon hagyni.


És nem terveztem havonta haza járni.

2020. jan. 26. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!