Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacnak szabad...

A tengerimalacnak szabad jégsalátát adni?

Figyelt kérdés
Sok helyen hallottam hogy nem szabad nekik adni jégsalátát és ha nagyon kis mennyiségbe adok neki akkor is veszélyt jelent számukra??
2008. nov. 19. 21:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Majd'10 évig tartottam malacokat, és a jégsalátát is imádták. Sali, kígyóubi, répa (azt annyira nem csípték) alma, kertből szedett fű,útilapu,cickafark,pitypanglevél, szezonális gyümölcsök, és szárított kenyér meg magok; ezeket ették. Szerintem ha Te megeszed, akkor a malac is megeheti...
2008. nov. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekünk is van malacunk,előtte mindig megmossuk a salit,aztán utána adjuk neki :) semmi baja nemlett :)
2008. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
nekem folyamatosan salit eszik széna meg magkkeverék meg répa meg stb mellé,evett már jégsalátát is sokszor és eddig még nemvolt baja remélem nem is lesz :) jah és boltbol van sali majd jön a jóidő és szeretnék neki "termeszteni" salátát itthon :)
2010. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!