Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi baja lehet a nyulamnak?

Mi baja lehet a nyulamnak?

Figyelt kérdés

Ma reggelre azt vettük észre, hogy az anyanyulunknak piros foltok jelentek meg a fülében mintha szúnyogcsípések lennének, betagadt az egyik szeme kőrül és már a másik is kezd bedagadni és olyan mintha az orra is duzzadt lenne?

Nagyon aggódunk mert a kicsinyei épp msot kezdenek önállóvá válni és megint vemhes...Mit tudnánk tenni? Állatorvoshoz nem tudjuk elvinni mert kis faluban lakunk és itt az orvos közölte,hogy csak kutyákkal, macskákkal foglalkozik...Kocsink meg nincs:S

Esetleg ha van valami gyógyszer, vagy bármi akkor légyszi segítsetek, nagyon aggódunk...:'(

Előre is köszi!


2010. júl. 25. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Figy,ez egy igen komoly eset én majd állat orvos szeretnék lenni,de nem értem hogy a ti állat orvosotok miért ilyen barom!na mind1,felmegyek neked állat orvosi lapokra ott kérek tanácsot,addig te is böngéssz ilyen oldikat!!
2010. júl. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

kerestem oldikat:


[link]


[link]

- itt regizned kell,enyit találtak :S

2010. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok:ez is jónak tünik,

[link]

2010. júl. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

itt van egy a szúnyog csípésről:

[link]

2010. júl. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia! van egy oltás nyulaknak (a nevére nem emlékszek) 3000 Ft,de ezt a szúnyogcsípés előtt kellett volna beadatni.A nyulaknak a szúnyogcsípés halállal is járhat,mivel a szúnyog olyan mérget fecskendez bele,amit a nyúl szervezete nem bír.A legjobb lenne orvoshoz vinni.Nincs valaki nagyon jó ismerős/rokon/barát/szomszéd a közelben akinek van kocsija,és azonnal a legközelebbi (leszámítvan azt aki ott van nálatok) állatorvoshoz tudna vinni?
2010. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
remélem hogy ennyi elég,:)
2010. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nagyon aranyos vagy! Én is állatorvosnak készülök majd s én is baromnak tartom az ittenit...hogy lehet ilyen...:'(
2010. júl. 25. 12:51
 8/9 A kérdező kommentje:
Most láttam, hogy írtatok még...nagyon aranyosak vagytok köszi a gyors válaszokat!!!
2010. júl. 25. 12:53
 9/9 anonim ***** válasza:
szívesen,de aztán mond meg,hogy mi történt a nyuszival!sok szerencsét!
2010. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!