Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Személyes tapasztalatok...

Személyes tapasztalatok csincsillákról?

Figyelt kérdés
Miket csinál a csincsillátok? Mennyire értelmes állat? Tényleg ennyire rossz nekik ha egyedül vannak tartva?
2010. júl. 25. 13:47
 1/8 A kérdező kommentje:

A miket csinált úgy értem hogy mik a szokásai?:)

pl körbeszaladja a szobát ..stb.:D

2010. júl. 25. 13:53
 2/8 P.Vik ***** válasza:

Szia!


Még nem volt csincsillám, de a deguim mellé szerettem volna egyet és mivel eléggé hasonlit mind etetésben, mind jellemben a degura ezért sorban a válaszok:

- nagyon aktiv, tevékeny kis élölény, éjszakai életmódhoz szokott...mindig csinál valamit:D

- eléggé értelmes, persze nem fog pitizni mint egy kutya, de meg van a magához való esze és ezt majd te is meg fogod látni:D

- társas lények ugyan ugy mint a degu, ha nem tudsz olyan picire össze menni mint és egész álló nap vele csinálni mindent akkor szerezz neki társat, persze ha nagyon nagyon sokat foglalkozol vele, akkor ideig óráig elvan, de aztán kezdődik a sírás mindeféle ok nélkül...szeretnek összebujva aludni, együtt inni, enni...

De sokan tartják egyedül, szóval, meg leht próbálni én ugy gondolom...

Jó csinizést:D

2010. júl. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Imád fogócskázni a macskákkal,csak sajnos mindig ő veszít :D
2010. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

Hát,igazából még nem biztos hogy lesz, de nagyon nézegetem:P

2010. júl. 25. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is volt, egyedül nagyon rossz volt szegénynek, végül ezért adtam másnak csincsaládba, mert nekem kicsi volt a keco 2-nek. Szaladgál, a falra is felugrik, nagyon különleges a mozgása, kenguruként ugrál, szaltózik, a padlón van hogy kifarol, matat a kis mancsaival-egy tündér.
2010. júl. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Hát az a baj hogy én csak egyet szeretnék kettő már sok lenne,de így meg nem merem hogy mindenhol írják hogy rossz neki + sajnos suli időben nem mindig van sok szabadidőm:/

2010. júl. 25. 19:25
 7/8 P.Vik ***** válasza:

legyen degud...jellemben nem tér el, csak kisebb és amit a csininek adtál volna lakot, ott böven elférnek ketten:D

és nem röfögnek hanem csipognak mint a gumikacsa:D

naah???mit szólsz???:D

egy kis kedvcsináló:D:

[link]


Ő az én pici Királylányom, a 3 közül a rangidős:D

2010. júl. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nagyon cuki a degud :P és köszi a tippet:) de közbe már beleszerettem a törpenyúlba,azt lehet egyedül is tartani:) valószínűleg nyuszim lesz:P
2010. júl. 25. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!