Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 33cm átmérőjű futókerék...

33cm átmérőjű futókerék megfelelő (nőstény) patkány számára?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a döntő hogy egyenes-e a háta használat közben, egy 5-6 hetes patkánynak pl lehet hogy elég de egy harminc dekás jól megtermett nősténynek már kétlem, igazából a legtöbb patkány nem szereti használni és ha csak nem teljesen zárt a felület és a hátulja akkor balesetveszélyes, szóval a legtöbben nem ajánlják nekik.
2020. márc. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hypno márka lenne, zárt. Egyik elég mozgékony, kiskorában volt egy ideig kerekük, imádta, de kinőtte, ezért kivettem tőlük.
2020. márc. 18. 07:56
 3/3 Meton ***** válasza:
Én mókusoknak tettem be 40 centiset, de hamar kinőtték. Jobb híján azóta sincs nagyobb. A patkánynak elvileg sokkal nagyobb kellene, de valószínűleg nem fogsz kapni. A lényeg, hogy 33 centi átmérő legfeljebb aranyhörcsögnek elég.
2020. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!