Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha egy csincsilla egyedül...

Ha egy csincsilla egyedül van, és nincs társa akivel játszhatna, tényleg elpusztul hamar (abb)?

Figyelt kérdés

Kapni fogok most egy csincsillát, és mintha valahol azt hallottam volna, hogy egyedül elpusztul. Ez igaz?:(( Sajnos kettőt már nem engedhetünk meg magunknak több dolog miatt.

Ha foglalkozom vele napi 4-5 órát (mert tudok, van időm), akkor jó lesz úgy az neki?

Bocsi a hülye kérdésért. Köszönöm előre is a válaszokat.

13/L

És még egy kérdésem lenne, ha nem baj. Szerintetek a fiú, vagy a lány csincsin a jobb? Olyan szemszögből, hogy: melyik játékosabb? Melyik fogadja el, ha megsimogatom?


2010. júl. 27. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, és nem elég. Nekem volt pár hónapig egyedül egy, a végén már az egész napot vele töltöttem és mégis magányos volt, csak akkor lett újra vidám amikor kerestem neki egy csincsaládot, ma már boldog, "férjével" és fiatal babájával él másnál.
2010. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Fiú csincsilla jobb! A lányok nagyon makacsak.

Amúgy ha sokat foglalkozol vele akkor nem lesz semmi baj.Egyedül is remekül meg van de kéne neki csinálnod játszóteret és jó nagy hely kell neki, hogy tudjon ugrálni. Sok sikert a csinidhez!:)

2010. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem azért, de szerintem vagy két csincsilla vagy egy sem. Nekem is volt már olyan, hogy egyet tartottam, akármennyit voltam vele, látszott, hogy szomorú, és kb 3 évesen elpusztult. Abból a szempontból, hogy melyik viseli el jobban az embert szerintem a nem nem számít. De egy állatot magában ne tarts... Kérlek.
2010. júl. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. Örülök a piciknek, köszönöm a válaszodat.:)

2. Én is a fiúra tippeltem. Játszótér az lesz neki;):D

3. Sajnálom, hogy elpusztult:(

Most így hirtelen az jutott eszembe, hogy most megkapom ezt az egyet, és ha lesz rá pénz, akkor veszek hozzá még egyet. Úgy 1-2 hónap múlva.(:

2010. júl. 27. 11:05
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Inkább spórolj, amíg tudsz venni kettőt. Miért jobb az, ha csak rövid ideig is, de boldogtalanul él nálad? Esetleg, ha anyagi nehézségekbe ütközik a csin, választhatnál más allatot: pl tengerimalacot, de belőlük is kettőt! Őket jobban is tudod szeretgetni, mint a csineket.
2010. júl. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki bírja azt az 1-2 hónapot egyedül.Nekem 1
2010. júl. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
évig volt egyedül a fiú csinim és tökéletesen meg volt velem aztán nehezedett a suliba a tanulás sok érettségi meg minden és vettem mellé egy lányt! Azóta is megvannak! De a szoktatásuk nagyon nehéz volt. De 2 picinél is nehéz őket összeszoktatni! ismeretlen szag..stb.
2010. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!