Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az lehet hogy nem pisil a...

Az lehet hogy nem pisil a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy hete nálunk van az új hörcsög(ez már a 6. és egyszerre csak egy volt),és nem látom hogy hova pisilne.

Az előző( ő aranyhörcsög volt, a mostani roborovszki törpehörcsög)kiválasztott egy sarkot, és mindig oda pisilt,és már pár nap után lehetett érezni ,és látni hogy melyik az a sarok. Az lehet hogy össze vissza pisil vagy csak sokkal kevesebbet mint az arany és ezért nem látszik?

A háza belülről nem vizes,kb. kétnaponta cserélem benne a forgácsot mert benne hagyja ,amikor ott ürít.

Előre is köszönöm a válaszokat



2020. ápr. 20. 10:42
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Válaszoltunk a kérdésre. Nem fog belőle 1 deci pisi kifolyni 1 hónap alatt sem, mivel az egész állat max 20-30 grammos.


"és mért ne lehetne roborovszki? mindegyiknek más személyisége van"

Mert ezerből egy szokott kezes lenni. És az is tenyésztőtől véve.


"nem kell az összes állatkereskedésről egy véleményt mondani"

Sajnos de, hiszen láthatod, hogy ahonnan hoztad, ott pelletet akartak adni alá. Ami nem jó neki.


"ne ezen akardjatok fel hogy tartom,mert szeri ntem kb. 15 év alatt megtapasztaltam"

Szomorú, hogy 15 év alatt még mindig akkora helyen tartasz gerinces állatot, hogy nem fér be neki egy másik ház, mert már tele van a ketrec...

2020. ápr. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
nem az hogy nem fér, be mert beférne és van is, de fölösleges kettő, és akkor zsúfolt lenne, és jó lehet hogy szaporít most az nem lényeg, és keress rá még itt a gyakorin kérdésekre egy csomó helyen irják hogy a dzsungáriai harap, de a roborovszki belemászik a kézbe, és honnan tudod hogy 1000 ből egy? mindenki aki vesz felhívod és megkérdezed hogy kezes e és ha igen akkor hol vette?
2020. ápr. 20. 19:18
 13/40 anonim ***** válasza:

"nem az hogy nem fér, be mert beférne és van is, de fölösleges kettő"

A hörcsögök zsákmányállatok. A több búvóhely sosem felesleges.


Németországban ilyen helyen tartják a hörcsögöket egyesével:

[link]


"és akkor zsúfolt lenne"

Pont az a lényeg, hogy a hely zsúfolt legyen. Mivel zsákmányállatok, nem szeretik a nagy nyílt tereket, ott nem érzik biztonságban magukat.


"és jó lehet hogy szaporít most az nem lényeg"

De lényeg. A vásárlással te is pénzzel járultál hozzá ahhoz, hogy a nőstényei a hozzá nem értés és a random dugatás miatt az állandó fialásba haljanak bele embertelen körülmények között.


"egy csomó helyen irják hogy a dzsungáriai harap"

Egyetlen fajról sem lehet ilyen véleményt alkotni. A harapósság se nem faj, se nem nem kérdése.


"de a roborovszki belemászik a kézbe"

Hogyne. :D


"honnan tudod hogy 1000 ből egy"

Onnan, hogy követem az európai roborpvszki tenyésztők oldalait, almait, azok viselkedéseit, stb.


"mindenki aki vesz felhívod és megkérdezed hogy kezes e és ha igen akkor hol vette?"

Többek között statisztikákat is vezetek, igen. Bár nem random telefonálhatással.

2020. ápr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
igen tudom, hogy a harapósság nem egy faj, éppen ezért mondtam ellenpéldát, most honnan veszed hogy a roborovszki mindenképp harap és nem mászik bele a kézbe? csak tudja hogy milyen fajtát adott el, és amugy ahol én lakok semilyen hörcsögtenyésztő nincs(hivatalos) se a környékén, igy amugy se lett volna más választásom, a természetben is évente többször szaporodnak ez a normális
2020. ápr. 20. 19:39
 15/40 A kérdező kommentje:
és nincsenek a számolással problémáim , csak gondolom téged zavar hogy az én hörcsögöm tovább élt mint a tiéd,vagy nem tudom mért baj neked, valaki kérlek erősítsen meg hogy igenis élhet addig, viszonylag ritka ,de élhet, ez olyan mint hogy az emberre azt mondják hogy max 110 évig él ,és ha véletlenül valaki 115 ig akkor neki már gondjai vannak a számolással?
2020. ápr. 20. 19:44
 16/40 anonim ***** válasza:

"a természetben is évente többször szaporodnak ez a normális"

A többire már inkább nem is reagálok, mert nagyon értetlen vagy. A természetben a hörcsögök el tudnak szaladni egymás elől. De ha összezárod őket, akkor nem. Az emberek is szoktak szaporodni. Te miért nem örülnél annak, ha egy pasi napi 10x elkapna, és nem tudnál elmenekülni? Örülnél neki, ha azonnal terhes lennél, ahogy szülsz, és elkezdene fejlődni benned a következő magzat? Na, ugyanezt érzi egy nőstény hörcsög is az ilyen lepra helyeken. Gondold ezt át megint...

2020. ápr. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
de ez nem így megy, lehet hogy valahol igen, de itt nem, itt nem is mindig vannak elvihetőek ,még ugy sem hogy több anyuka van, ugyhgy már te is megérthetnéd, hogy nem minden állatkereskedés csinálja azt amit te leirtál, mindegy, szerintem is hagyjuk ,mindenkinek megvan a maga véleménye mindegy, igazából felesleges ezen vitatkozni,ugyse tudjuk egymást meggyőzni xd
2020. ápr. 20. 20:09
 18/40 anonim ***** válasza:
Mert egy értetlen kisgyerek vagy sajnos. Lépj be nyugodtan facebookon a 3 ezer fős Hörcsög imádók csoportba. Ott is a legtöbb tag ugyanazt fogja mondani, amit én...
2020. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

Amit itt leírtak neked az mind igaz.

Ne kínozzad a höridet a kis hellyel és egyéb hiányosságokkal.

2020. ápr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kisgyerek, és nem kínzom, nincs hiányossága ,se kicsi helye, a hörcsögimádók csoport hülyeség, ott csak "imádják" a hörcsögöket de nem értenek hozzájuk, és ennyierővel ti sem tudhatjátok biztosra hogy a ti hörcsögötök boldog, lehet hogy az enyém sokkal boldogabb, mert minden nap kiveszem, játszok vele, és nem zsúfolom tele a helyét, hogy tele legyen házakkal
2020. ápr. 21. 11:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!