Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az lehet hogy nem pisil a...

Az lehet hogy nem pisil a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy hete nálunk van az új hörcsög(ez már a 6. és egyszerre csak egy volt),és nem látom hogy hova pisilne.

Az előző( ő aranyhörcsög volt, a mostani roborovszki törpehörcsög)kiválasztott egy sarkot, és mindig oda pisilt,és már pár nap után lehetett érezni ,és látni hogy melyik az a sarok. Az lehet hogy össze vissza pisil vagy csak sokkal kevesebbet mint az arany és ezért nem látszik?

A háza belülről nem vizes,kb. kétnaponta cserélem benne a forgácsot mert benne hagyja ,amikor ott ürít.

Előre is köszönöm a válaszokat



2020. ápr. 20. 10:42
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Na ez itt a gond. Ami neked jó tanács azt megfogadod de a hörid jólétéhez kapcsolódó tanácsokat meg megse hallod.
2020. ápr. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
de igen, igenis figyelek rá, és pl. az hogy nem egybe takarítsam az egész ketrecét, az sem nekem fontos, hanem a hörinek, van elég helye is
2020. ápr. 29. 09:33
 33/40 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem vagy hajlandó betenni neki csincsilla homokot mikor kell nekik és imádják is?
2020. ápr. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:
nem nem vagyok hajlandó ,de nem jó nekik ha állandóan bent van, mert csúnya lesz a szőrük. ezt tapasztalatból mondom
2020. ápr. 29. 11:11
 35/40 anonim ***** válasza:

Pont hogy szép lesz a szőrük. Rossz lehetett a homok amit be tettél neki.


Abban tudják tisztán tartani a bundájukat.


Sima homok nem jó csak a csincsilla homok.


Valamit nagyon nem jól csináltál akkor.


Homokos területen élő állatok kell nekik a homok.


Itt mondjuk neked ezren de te csak a saját hülyeségedet szakózod.


Gratu. Felelős állat tartó vagy.

2020. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:
igen, az vagyok, és kiszoktam tenni minden 2. nap csincsilla homokba, és nem nem lesz szép a szőrük a csincsillahomoktól, ha folyton bent van
2020. ápr. 29. 11:54
 37/40 anonim ***** válasza:
Itt nem csak a csincsilla homokról van szó... Ha "vam elég helye" valószínűleg assem tudod hányszor hányas a terráriuma/ketrece akkor honnan tudok, hogy jó neki? És igenis fontos a csincsilla homok,de higyjél a szaporító kereskedőnek. És ha meg magad tapasztaltad akkor valamit k.rvára elrontottál.
2020. ápr. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:
nem rontottam el semmit és de, igen tudom mennyi kell nekik, és nekem 80x70 es van + emmelet, és mondom hogy bele szoktam rakni csincsillahomokba csak nincs bent mindig
2020. máj. 1. 12:17
 39/40 anonim ***** válasza:
Balfasz vagy iksz dé
2020. aug. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Ekkora a ketrec és nem fér bele két ház? Nekem kisebb és 3 van benne.
2021. dec. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!