Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az lehet hogy nem pisil a...

Az lehet hogy nem pisil a hörcsögöm?

Figyelt kérdés

Már majdnem egy hete nálunk van az új hörcsög(ez már a 6. és egyszerre csak egy volt),és nem látom hogy hova pisilne.

Az előző( ő aranyhörcsög volt, a mostani roborovszki törpehörcsög)kiválasztott egy sarkot, és mindig oda pisilt,és már pár nap után lehetett érezni ,és látni hogy melyik az a sarok. Az lehet hogy össze vissza pisil vagy csak sokkal kevesebbet mint az arany és ezért nem látszik?

A háza belülről nem vizes,kb. kétnaponta cserélem benne a forgácsot mert benne hagyja ,amikor ott ürít.

Előre is köszönöm a válaszokat



2020. ápr. 20. 10:42
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
Fáj ezeket olvasni. Miért nem tudod elfogadni a hozzáértők tanácsait? Olvasgass már a berni egyetem kutatási anyagai között. Rengeteg hasznos infó van fent a hörcsögökkel kapcsolatban.
2020. ápr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
tudom, hogy kell a hörcsögökkel bánni, nem szükségesek a kutatások, nekem meg az fáj hogy nem bírod elfogadni, hogy én állatkereskedésből vett robim kezes, és hogy volt 5 évig hörcsögöm pedig állatkereskedésből volt, és fogadd el hogy értek a hörcsögökhöz
2020. ápr. 21. 12:35
 23/40 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy keveset pisil vagy van olyan betegség, hogy nem tud pisilni. Cseréld 2 naponta a forgácsot figyelj rá mert a lányom hörcsöge belehelt mire észre vette a 24 éves gyerek, hogy valami nem stimmel a hörcsöggel.
2020. ápr. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:

Van róla képesítésed hogy értesz a hörcsögökhöz?

Nem zavar hogy csak a saját igazadat szajkózod? Ha ennyire értesz hozzá minek tettél fel ide kérdést? Hisz ugyis tudsz mindent.

Többen állitják hogy rossz az amit csinálsz. Ilyenkor nem kéne elgondolkodni hogy tényleg rossz?

Ha mindenkibazt mondja wc papírral töröld ki a segged szarás után te akkor is a kezeddel fogod? Ennyire makacs lennél?

2020. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
23- as köszönöm, szépen igazából semmi jel nem utal betegségre, minden nap amikor kiveszem futkároz a kezemben, és egészségesnek néz ki, már majdnem 2 hete nálunk van most fogom majd kicserélni a forgácsát, szerintem csak az egyik felét ,mert azt olvastam Hó gy ha nem érzik a szagukat akkor stresszelnek, és azt nem szeretném, szóval szerintem ma vagy holnap kicserélem megnézem hogy van e valami, de mivel ritkán de azért szokott inni , és minden nap kap zöldséget( vagy kevesebbszer de gyümölcsöt) és azt mindig megeszi és nem lett nagyobb a hasa, hogy estleg bennmaradt volna neki , úgy hogy most már kezdek megnyugodni, de köszönöm figyelgetni fogom
2020. ápr. 24. 13:50
 26/40 A kérdező kommentje:
Meglett a pisihelye, nem értettem, hogy mért fut egyre kevesebbet a kerekébe, és megpróbáltam feljebb emelni , hátha túl s sok forgács van alatta, és ezért nem fut a kerékben és észrevettem, hogy forgács nedvesen van hozzátapadva a kerékhez, úgyhogy kitakarítottam és utána boldogan futkosott benne
2020. ápr. 26. 12:15
 27/40 anonim ***** válasza:
Szóóóóvaaaaal most ugye ezt olvastad neten, hogy ne cseréld egyszerre. Ezt be tartod. Na és a hasznos tanácsokat miért nem fogadod meg?
2020. ápr. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
mért milyen jó tanácsokat adtatok?
2020. ápr. 28. 19:06
 29/40 anonim ***** válasza:
Például homok :) mekkora helye van?
2020. ápr. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:
van elég helye
2020. ápr. 29. 08:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!