Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom alá szeretnék...

Mandulát kérdése:

A tengerimalacom alá szeretnék polár fleece anyagot rakni alomként. De nem tudom hogy hol lehet ilyen anyagot venni?

Figyelt kérdés
A jsyk-ben vagy egy polár pléd 700 forint 100% poliészter. Tulajdonképpen arra lennék kuváncsi hogy miből van ez az anyag, és hogy valakinke bevált már tengeri malacok alá.

#tengerimalac #JYSK #alom #polár fleece
2020. ápr. 23. 14:37
 1/9 A kérdező kommentje:
Az előbb egy pár szót elirtam ezt most javítom a jsyk-ben van egy polár pléd 700 forint 100 %poliészter. Tulajdonképpen arra lennék kiváncsi hogy miből van ez az anyag és hogy valakinek bevált már tengeri malacok alá?
2020. ápr. 23. 14:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én használom,,szeretem,, a malacok is szeretik.de miért csak egy malacod van?társas állatok,mindenképp szerezz neki barátot!
2020. ápr. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 tengeri malacom van csak egyes számba irtam testvérek. Te hol vetted ezt az anyagot?
2020. ápr. 23. 19:48
 4/9 A kérdező kommentje:
És te hogyan használod raksz még valamit az anyag alá vagy csak simán. És milyen sűrűn cseréled?
2020. ápr. 23. 19:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Mind a 8 cocám ilyenen,,él szerintem ezt a leg egyszerűbb takarítani,ami ennyi
2020. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Malac mellet nagyon fontos,hogy hol vettem már nem emlékszem pontosan,kb 2 éve rendeltem,,annyi hogy kapásból érdemes 2-őt venni,amíg mosod az egyiket a másik használatba van,,annyi hogy a kakit napi 2x leszedem,s 3 naponta cserélem,ilyenkor csak bedobom a mosásba
2020. ápr. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget
2020. ápr. 24. 04:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a pepco-ban szoktam venni, 800 vagy 900 forint de egész jó vastag, illetve malacok alá ajánlották a bunnynature bunnybedding "almot", elég drága de elvileg jóval vastagabb és ha nem rágcsálja a malac nagyon sokáig használható.
2020. ápr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik lakberendezési boltban kapsz. Magyarul polár takarónak hívják. Ikeában, Jysk-ben, Pepcoban, Kik-ben mindig vannak egyszerűbb, olcsóbb darabok. Heti két mosással is évekig bírják, és könnyen tisztán tarthatók. Könnyen szagtalanítható, és mosás után gyorsan megszárad. A takaró nem tud magába szívni nagy mennyiségű folyadékot, ezért több rétegben kell teríteni, vagy más nedvszívó anyagot (törölközőt, pelletalmot, stb.) tenni alá.
2020. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!