Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Polár pulcsik? Nektek mi a...

Polár pulcsik? Nektek mi a véleményetek róluk? Te hordasz?

Figyelt kérdés

Van akinek sokféle van, van akin sosem látni.

Lányokon talán ritkább, de látni néha dekoratív lányokon is.

Ruhák általában befolyásolják az embert szimpátia, szexuális vonzódás terén így télen is, nálad ez hogy van ha ilyenben látsz valakit?



2014. nov. 7. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Lány vagyok. Van egy fekete polárpulcsim, akkor veszem fel, ha már nagyon-nagyon-NAGYON hideg van, mert marha meleg. Anyukámnak is van.

Ha valakit ilyenben látok, arra gondolok, hogy valószínűleg fázik (nyilván így is van).


"Ruhák általában befolyásolják az embert szimpátia, szexuális vonzódás terén így télen is..."

Nálam nyáron sem befolyásolják, mert nem érdekel, mások miben vannak. A saját kinézetemmel törődök, de nem szokásom másokat árgus szemmel figyelni, elemezgetni meg kritizálni.

2014. nov. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Már 10 éve is gagyi volt. Nekem mindig a kínai piac jut eszembe róla.
2014. nov. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Ami nekem van az annyira nem meleg, az egyiket kimondottan nyáron hordom.


"Ruhák általában befolyásolják az embert szimpátia, szexuális vonzódás terén így télen is, nálad ez hogy van ha ilyenben látsz valakit?"


Nő vagyok, ez számomra semmit nem befolyásol, sem férfin, sem nőn. Bár az öltözködés nyilván befolyásolja a szimpátiát vagy a vonzódást, ez a konkrét ruhadarab számomra sem nem negatívabb, sem nem pozitívabb mint más holmik. Lényegesebb pl hogy jó-e a méret stb, illetve hogy milyen szituációban viseli valaki. Elegáns közegben kelthet bennem visszatetszést, mint az is ha valaki magassarkúban kirándul (sajnos nem egyszer láttam már).

2014. nov. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nem ciki ilyet hordani, nekem is van, de ez egy szabadido ruhanak minosul, es ugy is kell viselni. Nyilvan egy osszejovetelre vagy hasonlo helyre nem vennem fel.
2014. nov. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Van, hordom és szeretem is :)
2014. nov. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

nekem van többféle színben is

teljesen jó, én szeretem

2014. nov. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem hordok polár pulóvert és kinőttem/tovább adtam, ami volt, ettől függetlenül, ha máson látom nincs vele semmi bajom.


Végül is meleg, puha és kényelmes is, csak én nem vagyok annyira oda érte. :-)


Bevallom, én nem a pulóverét nézem a másiknak, szóval abszolút nem elsőrangú szempont, hogy milyen pulcsit visel. :P Inkább az összhatást nézem meg... :-)

2015. febr. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem rossz legalábbis láttam testhez allóbb fazont, ami elől cipzáros volt és jó hosszú fazon. Kimondottan jól nézett ki.

Egy converse cipő egy leggings és az a pulcsi volt a csajon.

A cipzárral úgy variált hogy jó dekoltazsa volt.

Szóval van ez a fajta na meg van a nagymama fele polarpulcsi.....

2016. nov. 27. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Falun minden proli ezt hordja. Én még futáshoz sem vennék fel.
2017. márc. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!