Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyulam miért tüsszög...

Törpenyulam miért tüsszög vagy köhög néha?

Figyelt kérdés
Nagyon ritkán előfordult már hogy a nyuszim köhögött vagy tüsszögött, nem tudom pontosan melyik. Ez tényleg nagyon ritkán fordult elő, de az előbb is ezt csinálta és elkezdte a két első lábával dörzsölgetni vagy mosogatni az orrát. Szeme nem könnyezik, orra sem folyik, jó az étvágya és a kedve is. Ez vajon mitől lehet? Ilyenkor belemegy valami az orrába, vagy belélegez valamit? Attól is félek hogy remélem nem fázott meg, mivel nagy melegek vannak minden nap és megy nálunk a ventilátor, de soha nem állítjuk rá, hanem csak a szobában keveri a levegőt. Igazából amióta meleg van, most hallottam először hogy ilyet csinált, gondolom ha megfázott volna akkor többször hallanám. Ha esetleg előfordul többször, mennyi idő után kell elvinni orvoshoz és mire figyeljek még? Mi az ami egyértelműen betegségre utalhat?

#betegség #nyúl #köhögés #törpenyúl #nyúl tüsszög #nyúl megfázott
2019. jún. 15. 00:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy betegség, gondolom te is szoktál néha köhögni és tüsszenteni, az teljesen normális.

Ha állandósul a köhögés, nem eszik vagy én iszik, akkor irány az orvos.

2019. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!