Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mi a baja a táncoló egeremnek?

Mi a baja a táncoló egeremnek?

Figyelt kérdés
A fiú táncoló egeremnek kihullott a szőre (nem az egész,de kopaszodik),megkeményedtek a heréi és egész nap alszik.Nem tud rendesen menni,csak bizonytalanul lépked.Ha a popsijához érünk akkor odakapja a fejét és elmenekül.Az orvos se tudja mi lehet a baja.Köszönöm a válaszokat :)
2010. júl. 29. 01:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Még azt elfelejtettem odaírni hogy nagyon gyorsan veszi a levegőt és le van konyulva a füle :( :S
2010. júl. 29. 01:58
 2/5 anonim ***** válasza:
keresd meg ricantát, ő tenyészt mindenféle rágcsálót, hátha ő tudja... írd be a keresőbe, hogy ricanta
2010. júl. 29. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem csak öregedik.nekem mongol futóegerem van.elvileg ő sem a legfiatalabb és neki is kopaszodik az orra.de amúgy több info---> www.ricanta.gportal.hu nekem segítettek:D
2010. júl. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is rögtön az öregedés ugrott be. Tudod, ők sajnos nem élnek valami sokáig. Max másfél év. Ha boltból vetted, már rögtön kérdéses, akkor mennyi idős volt.
2010. júl. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ő a 3 egerem közül az egyik és egy idősek.:S a másik kettőnek nincs semmi baja..

köszönöm a válaszokat!!(:

2010. júl. 29. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!