Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tarajos teknős v Degu?

Tarajos teknős v Degu?

Figyelt kérdés

Melyiket válasszam??

Ma kell megvennem az eggyiket...

Légyszi minél hamarabb írjátok le hogy melyikállat miben jobb.. takaritása stb..


2010. júl. 31. 07:36
 1/9 A kérdező kommentje:
valaki?
2010. júl. 31. 07:47
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia.Saját célra vennéd az állatkát?Ha egy simogatható kis kedvencet szeretnél,inkább a degut vedd (mondjuk két lányt,mivel társas lények.)Nekem a teknősök is nagyon tetszenek,de a tarajos teknősről nincs infóm.Az szárazföldi,vagy vizi teknős?Nekem a görög teknősök tetszenek nagyon :)
2010. júl. 31. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szia, magamnak akarok
2010. júl. 31. 07:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia.És csak ez a kétféle állatka jöhet számitásba?Ha igen,a degu szórakoztatóbb .(nekem is voltak deguim,aranyos volt ahogy foglalkoztak egymással).Nekünk most egy törpenyuszink van (imádnivaló :))és két aranyhörcsögünk.
2010. júl. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ja,ha degut veszel mindenképpen olyan ketrecet válassz neki,ami végig rácsos (úgy értem,a lecsatolható alomtálca aljáig,mert nekem először nem olyan volt a ketrecem és a műanyag alomtálca oldalát elkezdték kirágni,és megszöktek a szobába.)A tisztántartása tök egyszerű,én 3-4 nponta csaréltem alattuk a forgácsot,úgy semmi szaguk nem volt.Szénának mindig kell a rendelkezésükre állnia.
2010. júl. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Degu. Aranyos állatka, nem nehéz tisztán tartani és szórakoztatóbb, szerintem.

De ahogy érzed.

2010. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem degum volt. épp ma ajándékoztuk el őket.

nem olcsó mulatság. egy doboz kaja nekik 700-800ft. egy hónapban 2dobozzal megesznek. csak párban élnek szóval 2t kell venned. Ketrec nem mindegy milyen! Emeletes kell nekik! Éjjeli állatok! Cukorbetegségre hajlamosak ne adj nekik répát és hasonlokat. degut csak akkor vegyél ha utánajártál mit szabad és mit nem. és ha van rá pénzed (havi 2doboz kaja,forgács,széna)

2010. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

XD Kopasz malackát vettem.. de hát amióta itt van csak eszik XD

Nagyon aranyos

2010. júl. 31. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!Azok tök cukik!!!Kivánom,hogy sok örömöd legyen benne!!!:)
2010. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!