Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A dinnye melyik részét szoktát...

A dinnye melyik részét szoktátok adni a tengerimalacotoknak?

Figyelt kérdés
Szeretik egyáltalán?Mennyit adtok neki egyszerre?
2010. aug. 2. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
én a héjában szoktam hagyni egy kis piros részt és azt adom be nekik. szépen kieszik belőle ami nekik tetszik. az adag meg kb. két malacnak egy tenyérnyi héj kettévágva. most így hirtelen nem tudtam máshogy megfogalmazni.:)
2010. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,ez a válasz már tetszik!
2010. aug. 2. 17:40
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha megennék a héját az baj volna?Mert akkor még időben kiveszem mielőtt megkezdenék :-)
2010. aug. 2. 17:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond! Nekem már pár éve vannak, és már pár dinnyehéjat megettek de (hálaIstennek) nem történt bajuk tőle:)
2010. aug. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az enyémek nem eszik meg a héjat, csak egy kicsit még a zöld részből, és otthagyják. de szerintem nem lenne baj ha tejesen megennék. első voltam.
2010. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én néha rendesen a gyümölcshúst adom nekik, de általában, amit mi megeszünk, annak a héját adjuk nekik oda, hát a mennyiséget látni kéneinkább, elmondani nem tudom, változó, mert van, amikor kapnak mellé még répát, lucernát, paprikát, ubit, és van, amikor csak füvet kapnak mellé.

Nem baj, ha megeszik a héját!

2010. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, azt elfelejtettem, hogy az sem nagy gond, ha marad benne egy-két mag, mert az enyémek otthagyták:)
2010. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat!Ettek a héjból is,de nem az összeset.Nagyon ízlett nekik,és nem is lett tőle semmi bajuk :-) legközelebb is kapnak ha veszek dinnyét,inkább nekik mint a kukába,így kevesebb ubi fogy :-)
2010. aug. 6. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!