Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kezelte már félre állatorvos...

Kezelte már félre állatorvos a kedvencedet úgy, hogy végzetes következményekkel járt?

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 23:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Igen.

Az infúziót nem vénàba adta. Úgy nézett ki a kutya, mint egy teve... Mivel így is versenyt futottunk az idővel, másik orvoshoz későn értünk. :(

2020. aug. 9. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Felnyalta a patkánymérget a kutya, nem akart inni se enni.

Elvittük dokihoz, ahol ott kellett hagyni (sürgős dolog miatt el kellett szaladnom), mondta a doki vigyáz rá, 2-3 óra mulva tudtam csak vissza menni.

Kerdeztem hol a kutya , azt mondta elaltatta mert igy jobb lesz neki.

Azt hittem megfojtom.

Aztán átmentem egy másik állatorvos és megkérdeztem , hogy mit lehetett volna tenni es azt mondta hogy egy injekció kezelés hatásos lett volna.

2020. aug. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottátok velem, nagyon szomorú. Hatalmas dühöt érzek még mindig, és sajnos vissza nem jön már soha az én picinyem 😔
2020. aug. 11. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!