Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szürke színű dzsungáriai...

Szürke színű dzsungáriai törpehörcsögnek milyen frappáns nevet adnátok?

Figyelt kérdés

Helló.

Egy ideje van egy szürke színű dzsungáriai fiú törpehörcsögöm és nem találtam neki megfelelőnevet. Viselkedése alapján nem tudok, mivel max alszik eszik azt fut egyet a kereken :D. Szeretem az olyan neveket amik emlékeztetnek ételre vagy italra. Tiramisu milyen lenne neki? :).



2020. júl. 16. 20:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik a Tiramisu, ha mérges vagy rá, tudod Misinek hívni 😁

Nekem a szürk~ről a Szöszi jutott eszembe, arról a Szoszi, erről pedig a Szotyi. Máris egy étel név amit szeretsz😁

2020. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Grafit. Bár küldhettél volna képet
2020. júl. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz képet küldeni a cukiságról? Úgy könnyebb lenne. Amúgy nem rossz a tiramisu ( így kép nélkül) de szerintem kicsit hosszú. Mármint én szeretem ha az állat neve nem egy hosszú név hanem röviden kimondható. Amúgy nem jut nagyon eszembe ételre hasonlító név , de a szotyi tetszik. Majd még írok, ha eszembe jut. Amúgy a szotyi azért is jó, mert nekik ugye legtöbbször van egy csik a hátukon és ugye a szotyinak is. Ha meg nincs csík, akkor meg szimplán szürke ,mint a szotyi.
2020. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok, a Grafit nekem is tetszik, orulok h a Szotyi tetszik a 3asnak is 😁 tényleg úgy szoktak kinézni
2020. júl. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%
Fluffy (Fláfi:))
2020. júl. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Küldenék de hova töltsek fel? :)

Amúgy tetszenek a nevek. főleg a grafit. :D.

2020. júl. 16. 20:39
 7/20 A kérdező kommentje:
Ja és nem teljesen szürke, hanem kisebb fehér részek vannak rajta pár fekete csíkkal is :).
2020. júl. 16. 20:40
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Gusztáv - bár nem pont kaja név... Guszti, Gesztenye.... :)
2020. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is pont a héten lett egy ilyen hörcsögünk. Nem kaja név, viszont Az egyiknek Hami, a másiknak Süni a neve. A Hamit a kishúgom adta neki. A Sünit én, mert nagyon kis sünis kinézete van :)
2020. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Enyémnek Tofu a neve :D
2020. júl. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!