Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szürke színű dzsungáriai...

Szürke színű dzsungáriai törpehörcsögnek milyen frappáns nevet adnátok?

Figyelt kérdés

Helló.

Egy ideje van egy szürke színű dzsungáriai fiú törpehörcsögöm és nem találtam neki megfelelőnevet. Viselkedése alapján nem tudok, mivel max alszik eszik azt fut egyet a kereken :D. Szeretem az olyan neveket amik emlékeztetnek ételre vagy italra. Tiramisu milyen lenne neki? :).



2020. júl. 16. 20:15
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés, szeretnék venni neki új terrárioumot mert a mostani nem éppen a legjobb. Most jelenleg terráriumban van, de olvastam hogy a kterec jobb. Nos félek, hogy éjszaka fogja zörgetni a rácsokat meg minden, de terráriumban is remekül el van. Mit javasoltok?
2020. júl. 16. 21:04
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
# 10 te is írtál ki nemrég kérdést ? ( ezzel kapcsolatban) lehet csak véletlen , de ha te vagy akkor örülök hogy azt választottad, mert én arra szavaztam
2020. júl. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

12.

Nem. Nem én írtam ki, viszont nézegettem kérdéseket erről itt, és ott láttam meg ezt a nevet :)

2020. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Ő is vaj színű? Amúgy nekem is tetszik a név, főleg a vajszinüeknek, de másoknak is jó név
2020. júl. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt van pro és kontra a terra-ketrec párosra:

[link]


Személy szerint a terrát javaslom. Biztonságosabb, mert nem tud a rácsokon mászni. Nem tudja azt rágni, így nem teszi tönkre a saját fogait. És a terrába sokkal vastagabban lehet almot tenni. Ez fontos az ásás szempontjából.

2020. júl. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm én is a terráriumot választanám. Sokkal biztonságosabb mint a rácsos ketres és nem ad annyira "bezártság" érzetet vagy ilyen ketreslakó érzetet. terráriumban elvan a höri nem piszkol ki és könyű takarítani. Sőt ebből is vannak mókás mintájúak is .:) és a höri fogai sem mennek tönkre ahogy irtad.
2020. júl. 19. 23:31
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Törekedj az ilyesmi kialakításra. Nem 30*40 cm-es kis vacak terrárium kell neki, hanem legalább 3.000 cm2 alapterületű. Ez lehet pl 100*30, 75*40 vagy 60*50 cm alapterületű. :)


[link]

2020. júl. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi lesz a kis szőrmók neve, választottál?
2020. júl. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Végül a Málna nevet adtam neki :).

Az mehet mindkettőnek is szerintem nem?

Azért, mert olyan kis apró és friss mint egy málna szem :D.

Meg imádom a málnát is.

De az ötleteitek is fantasztikusak így ha több hörim is lesz, lesz itt ötlet az biztos.

2020. júl. 20. 20:15
 20/20 A kérdező kommentje:
17-es köszii én is ilyesmiket nézegettem és ez tuti megfelelne neki, bűr kérdés hol szerzek be ilyen méretű teráriumot mert magyar oldalon nem talátlam ekkorát sajnos. De ilyesmi fogok majd neki csinalni meg külön témája is lesz pl. esőerdő, vagy tündérkert amiket yt-on lattam :D.
2020. júl. 20. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!