Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » SOS törpenyúl csokit evett,...

SOS törpenyúl csokit evett, mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Csokit ettem, és bontva hagytam az ágyon, utána olyan 10 percre ott hagytam a nyulat a szobában. Arra értem vissza hogy a csokin rágás nyomok vannak. Valószínű felugrott az ágyra. Nem ehetett sokat, max. 5 gramm. Utána eltettem azonnal a csokit és adtam neki sok szénát meg kaját. Remélem nincs baja, mit tegyek? Soha nem adtam neki csokit és nem is evett, most félek hogy baja lesz. SOS help!

2020. júl. 21. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
ha nem sokat evett és egyébként eszik szénát akkor semi baja nem lesz
2020. júl. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a viselkedését biztonság kedvéért nezd meg hogy hozzátok legközelebb hol van ügyelet de nem hiszem hogy ilyen kevés csokitól baja lehet.
2020. júl. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen picitől azért nem hiszem, hogy bármi baja lenne. Persze figyelj oda rá, hátha látsz bármi jelet, hogy nincs jól, de nem kell aggódnod.
2020. júl. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 vantel ***** válasza:
37%
Ha mégis gond lesz egy jó nyúlpörkölt még lehet belőle.
2020. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
82%
Nem hiszem, hogy egy kevés csokitól bármi problémája lenne.
2020. júl. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Csokival töltött nyúlpörkölt? ;-)
2020. júl. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
egyétek meg a nyulat
2020. júl. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#4 #6 #7 a törpenyúl az nem enni-való nyúl hanem háziállat ember! Azért tartjuk hogy minél tovább éljen és jól érezze magát!

A többieknek köszi, nem lett baja :)

2020. dec. 1. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!