Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két ellenkező nemű dzsungáriai...

Két ellenkező nemű dzsungáriai törpehörcsögöt lehet együtt tartani, ha pároztatni akarjuk őket? Vagy csak egy bizonyos időszakban lehetnek egy helyen?

Figyelt kérdés
Hogy működik ez a höriknél? :)

2020. aug. 4. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Szeeintem csak 1-2 órát maximum, de ne balhézzanak
2020. aug. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne szaporíts!!!

Ha még a legalapabb dologgal sem vagy tisztában, könnyen vérfürdő lehet a vége! Megéri?

2020. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi hozzáértéssel ne legyenek együtt. Először tanulj genetikát, küllemtant, fajtörténetet, és hogy miért nem király ennyi hozzáértéssel hibrideket szaporítani.
2020. aug. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, jól tudom, hogy így nem szabad nekiállni ilyesminek, és nem is fogok, csak felmerült bennem a gondolat, ugyanis van egy fiú hörcsögünk, ma pedig lett egy új, nem tudjuk még a nemét mert kicsi és fél, nem szeretném háborgatni amíg kicsit ide nem szokik :) És hogy ha lány, akkor ha nagyobb lesz lehetséges, hogy összerakjuk őket, persze miután utánaolvastam és megkérdeztem valakit aki ért hozzá
2020. aug. 4. 20:51
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

NE-NE-NE!! Ebből hatalmas probléma lehet. Ilyen ismeretlen hátterű egyedek pároztatásából születhetnek Backflip-szindrómás, Parkinson-kóros, epilepsziás, cukorbeteg, fogproblémás, ferde fejtartűsú kölykök, még ha ez nem is látszik.

Kérlek, olvasgass itt. Ha jót akarsz a hörcsögeidnek, nem teszed össze őket! Tenyésztőként mentéssel is foglalkozom hébe-hóba, sajnos rengeteg ilyen beteg hörcsög volt nálam vagy épp segítem a gazdikat, és sajnos MIND a hasonlóan "átgondolt" fedeztetések eredményei :( Nekem a második Parkinson kórosom van itthon, teljesen leépült, és még sorolhatnám... Ha kérdésed van, kérlek keress meg akár privát üzenetben, de ne tegyétek össze őket, sok ártatlan élet múlhat rajta.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm utolsó! :) Ezt nem tudtam, köszönöm, hogy leírtad! Nem fogjuk őket összetenni, senkinek sem szeretnénk rosszat
2020. aug. 4. 21:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha bármi kérdésed van, keress meg privát üzenetben, szívesen segítek a pockokkal kapcsolatban. Örülök, hogy nem kerülnek majd össze.
2020. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Fontos tudni, hogy az interneten rengeteg hamis, téves információ van, hiszen bárki publikálhat. A kereskedésekben sem értenek a hörikhez, a szaporítóknak pedig csak a profit számít, minden esetben az a lényeg, hogy mindent eladjanak, minél jobb áron...
2020. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, ha tanácsra lesz szükségem, hozzád fogok fordulni! Köszönöm :)
2020. aug. 4. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!