Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol tudom eladni a nyusziketre...

Hol tudom eladni a nyusziketrecemet? Elpusztult a nyuszim és már nincs szükségem a ketrecre, de szeretném eladni, mert jó állapotú.

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:

jofogas.hu


Mostanában eléggé felkapott oldal :)

2011. máj. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gfero ***** válasza:
2011. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudom hogy off de meg kell kérdeznem hogy nem szeretnél majd a jövőben másik nyuszit? Tudom hogy most úgy érzed szó se lehet róla de egy idő után megváltozhat a véleményed. Tudom mert velem is ez volt amikor az első nyusszom elment, rögtön szabadulni akartam mindentől ami rá emlékeztetett de aztán anyukámék nem engedték és most már örülök neki mert egy másik nyuszi boldog tulajdonosa vagyok.:)
2011. máj. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
1 úgyse venné meg senki amíg ki nem fertőtleníted 2 majd lex másik nyulad is nekem volt h pusztult el nyulam de mondjuk én megettem:D nah jó nem :D
2011. máj. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Megvan még a ketrec? Mekkora? Mennyiért? Fotó?
2011. máj. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvan. Még mindig érdekel?
2011. jún. 19. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!