Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A denevérek mikor alszanak?

A denevérek mikor alszanak?

Figyelt kérdés
Van egy pár denevér a panel résekbe bebújva és már 3 napja folyamatosan csipognak , aludni nem bírok tőlük rendesen.. eléggé idegesítőek a kis vakarékok.
2010. aug. 5. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nappal alszanak. Biztos hogy őket hallod?
2010. aug. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elviekben nappal,de nálunk is voltak denevérek.Bár nem kifejezetten csipogós hangokat hallottunk,de nagyon zavaró volt...
2010. aug. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom mikor alszanak, elméletileg nappal:) Nálunk is voltak. Persze senki nem hitte el nekem hogy bebújtak a falba a denevérek: a magas hangokat nem hallom..., nem férnének be..., fákon laknak...,és meg is győztek hogy én vagyok a hülye, biztos rosszul hallottam. Ezek szerint nem csak én:) De így sem fognak hinni nekem, mert azóta körbeszigetelték a házat és valszeg befalazták őket:O
2010. aug. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát nappal sem alszanak ... mik ezek speedes denevérek ?:d
2010. aug. 5. 00:19
 5/7 anonim válasza:
Egy zseblámpával és egy denevérmintás zsírpapírral ráuszíthatod őket a szomszédra!
2010. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5nap után bekussoltak végre..
2010. aug. 8. 04:24
 7/7 anonim válasza:

Azok a kis vakarékok, éjszakánként 3-3 ezer szúnyogot, lepkét szednek össze. Kétségtelen, hogy némely állat zavaró is lehet.

De az ember tette tönkre az élőhelyeit, ezért becsülnek meg minden rést a falon.

Aztán van aki leveri őket onnan, meg van aki mesterséges odúkat készít nekik. Én pl. innen vettem a rajzát: [link]


Mert van úgy hogy néha mozdítunk is a világon, mert nem elégszünk meg azzal ahogy mennek a dolgok.

2011. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!