Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Egér megmentése?

Egér megmentése?

Figyelt kérdés
Nagymamámmal a komposztot forgattuk át és kiugrott belőle egy egér az után a mamám úgy megijedt tőle hogy ásóval kettécsta az egeret ez kb 3 körül volt a medencecsontja felett "hasadt szét". Akkor úgy tűnt elpusztult de most este láttam, hogy még "liheg" ha hozzáérek bottal akkor pedig próbálja elvonszolni magát a mellső két lábával. Van valami esélye? Mit tudok érte tenni?
2020. aug. 19. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Megmenteni már nem tudod, muszáj lesz megölni, ha nem akarod, hogy szenvedjen
2020. aug. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Egy ilyen sérüléssel rendelkező egeret, még egy állatorvos sem tudna megmenteni, nemhogy te. Ilyen esetben az a legjobb döntés ha nem hagyod tovább szenvedni. Egyébként ha azt hittétek, hogy elpusztult, miért nem ástátok el, vagy kezdtetek vele valamit? Én egy elpusztult egeret nem hagynék ott bomlani.
2020. aug. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jár a mamámhoz egy "kóbor" macska neki hagytuk ott, hátha majd elviszi.

Hogy tudnám a legkíméletesebben megölni szegényt? Biztos nem lehet megmenteni?

2020. aug. 19. 23:26
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Megmenteni nem fogod tudni 100% legkíméletesebb a gyors hirtelen halál. Rácsapsz lapáttal
2020. aug. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Agyonütöttem egy téglával :(
2020. aug. 20. 00:39
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Lul
2020. aug. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Mi ez a szomorúság?

Ezeknél az"egér nem halt meg,meg kéne menteni" kérdéseknél mindig az van,hogy a végén megdöglik,de mindig,mindenki sír!

Ez csak egy rágcsáló,amit normális esetben meg kéne ölni!

És te,még segítettél is neki,legalább nem szenvedett!

De ez a fogolmazás:


-már nem tudod megmenteni...


-már az állatorvos sem segít...(bár nem tudom kinek jutna eszébe egy egeret állatorvoshoz vinni)


-neki vége...


-AGYONÜTÖTTEM EGY TÉGLÁVAL👹

2020. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

7-es, miért kell normális esetben egy rágcsálót megölni??? Arra születnek szerinted, hogy meg kelljen őket ölni?

Én nem gondolom azt, hogy a világ közepe lennék ember létemre és emiatt csak az én létezésemnek van értelme.

Én volt, hogy az ablakpárkányomon egeret etettem, képzeld csak el.

Sőt, amikor patkányok költöztek be, akkor is igyekeztem elijeszteni őket és nem megölni. Pedig ők tényleg károsak voltak, mert villamos vezetéket is megrágtak. Mégis boldog voltam, amikor nem kellett megölni őket és sikerült elzavarni a bandát. Okos állatok a patkányok. Volt egy Tom and Jerry-s lyukuk és amikor egyszer beléptem a melléképületbe, épp slisszolt be az egyik a lyukba. Ott álltam megdermedve, ő meg egyszer csak kinézett a lyukon, hogy elmentem-e már. Akkor elnevettem magam.

2020. aug. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

De okos vagy!


Etesd az egeret,legyél leprás,de én nem fogok segíteni!

2020. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!