Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy vegyem rá anyáékat hogy...

T Bogi kérdése:

Hogy vegyem rá anyáékat hogy vegyenek nekem egy hörcsögöt?

Figyelt kérdés
Sürgős lenne előre is köszönöm
2010. aug. 5. 12:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
ha mondjuk megengednék,
2010. aug. 5. 13:19
 12/17 anonim ***** válasza:
Ahol hörcsögöt veszel, van ketrec is, de az sokkal drágább, mint a höri. Ajánlom, interneten keress rá a környékbeli díszállat kereskedésekre és írj nekik, vagy hívd fel, hogy megkérdezhesd az árakat. Még az is lehet, hogy a közeledben lakik a tulaj és ki is szállítaná. Erre is rákérdezhetsz és hogy ingyen teszi-e ezt meg.
2010. aug. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
értem köszike
2010. aug. 5. 13:22
 14/17 anonim ***** válasza:

Szerintem terráriumot vegyél,olcsóbb és könnyebb takarítani,mint a ketrecet!Vegyél bele egy mókuskereket,etető-és itatótálat,forgácsot,házikót,kaját.Ha ketrecet veszel,akkor viszont önitatót vegyél,mert az jobb megoldás!De először vedd rá a szüleidet,hogy vegyenek neked hörcsögöt,és majd akkor elmész a szüleiddel hörit venni!Nekem kb.1 hónapba telt,mire rávettem őket,hogy kaphassak egy pézsmateknőst:D

14/L

2010. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hú akkor várhattál,köszi a jó tanácsot,leírom köszi mégegyszer
2010. aug. 5. 17:09
 16/17 anonim ***** válasza:

Csak akkor vegyél hörit, ha tényleg nagyon akarod és vigyázni fogsz rá.


Annó én nem kérdeztem senkit, hazamentem a hörcsöggel oszt kész :) Volt hörim, tengerimalacom, galambon is egyszer, macska, kutya, kisgyík, minden csak krokodil nem... :)


Törődj vele sokat, akkor majd a szüleid is jó szívvel néznek rá.

2010. aug. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2010. aug. 6. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!