Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miben tudom hazavinni a...

Darksky kérdése:

Miben tudom hazavinni a hörcsögöt, amit veszek?

Figyelt kérdés
Vigyem oda a ketrecet amibe majd lakik, vagy adnak ott valamit? Esetleg valami dobozba?
2011. okt. 29. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
ahol én vettem a hörcsögeimet ott adtak egyszer vajasdobozt, másodszor pedig műanyag dobozt. de a biztonság kedvéért vigyél egy kis dobozt hátha kifogytak vagy vmi.
2011. okt. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindig tudnak adni dobozt, fel vannak rá készülve, de te is vihetsz sajátot.
2011. okt. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én a hörcsögömet ugy hoztam haza ,hogy elötte vettünk neki aszállítódobozt!de régen meg cipősdobozba raktunk kis jukakat meg raktunk bele wc papií gurigát meg egy kis gyümit meg höritápot!aztán siettünk vele haza!
2011. okt. 30. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ott adnak dobozt. De én pl. hörcsöggömböt vittem és abba tették, úgy vittem haza.
2011. okt. 30. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! ^^
2011. okt. 30. 12:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Az állatkereskedésben szoktak adni kis kartondobozt amiben el lehet vinni, csak ha hideg van kabát alá tedd, nehogy megfázzon.
2011. nov. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
egy muanyag fagyis dobozt lyukasszal ki es rakjal bele forgacsot esetleg vattat mert hideg van mar.
2011. nov. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!