Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi idő volt, mire megtanul...

Mennyi idő volt, mire megtanulták a tengerimalacaitok az etetés időpontját?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta van nálam 2 tengerimalac, akiket valószínűleg össze vissza etettek az előző helyükön, és mindig enni adtak nekik, amikor visítottak, hogy maradjanak csöndben, mert ha mozdulok, akkor mind a 2 torka szakadtából visít. Be van állítva egy ébresztő, reggel, és este, hogy ugyanakkor adjak nekik enni, de még nem szokták meg. A családot, már zavarja, hogy mindig visítanak, és folyton engem piszkálnak, hogy hallgattassam már el őket, meg tőlem kérdezgetik, hogy mikor maradnak már csöndben, de én sem tudom.

Nálatok mennyi időbe telt, mire megszokták a malacaitok, hogy mikor van etetés?



2020. szept. 1. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
1-2 hét alatt megszokták. De vannak hangosabb típusú malacok. Ők nemcsak az etetés miatt visítanak, hanem sokszor látszólag ok nélkül, ha hallanak valamit vagy fel akarják hívni az ember figyelmét. Nem biztos, hogy ha megtanulják az etetés időpontját, akkor soha nem visítanak. A hűtő nyitás, zacskó zörgés, stb. bármikor kiválthatja.
2020. szept. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Széna ugye mindig van előttük?

Mert az fontos.

2020. szept. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Igen széna folyamatosan van előttük, hiszen az a főtáplálékuk.
2020. szept. 1. 15:42
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk a malacok napi kétszer kaptak enni. Reggel és este. Visítottak is az etetés időpontjában. Az órát is hozzájuk lehetett volna igazítani. Szénát nem kaptak, maximum néha füvet, amit előző nap szedtünk. De kapták a zöldséget, gyümölcsöt (kivéve a k-betűsöket ugye) + a nekik való Vitakraft eledelt.
2020. szept. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!