Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen rágcsálót/kisállatot...

Milyen rágcsálót/kisállatot válasszak?

Figyelt kérdés
A húgomnak votlak futóegerei, de azok elpusztultak, mert öregek voltak. Megint vesznek neki újakat, és én is szeretnék egy kis rágcsálót tartani. Tengerimalacom volt, az sokáig kihúzta és szerettük öt, az is egy opció lehet. Ti milyen kisállatot ajánlanátok? (Ui:Nem szeretem a hörcsögöket)

2020. szept. 12. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha van sok időd foglalkozik vele, akkor patkány. Nagyon ragaszkodó állatok, inkább olyanok mint a kutyák, sokat kell törődni velük, de meghálálják
2020. szept. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Degu
2020. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A nyuszi nem rágcsáló viszont nagyon aranyos, kedves társ tud lenni.

Ha van időd vele foglalkozni akár ez is szóba jöhet.

A tengerimalac is nagyon jó választás de mindenféleképpen 2 kell belőle. Nagyon sok féle van bármilyen lehet kapni.

Ott a degu, szelídítéssel azok is kedves kisállatok tudnak lenni.

Csincsillát tudnám még mondani, de ők sem azok az ölben ülős tipusok viszont gyönyörűek .

2020. szept. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én a patkányt ajánlom. Társas lény, úgyhogy legalább 2 nőstényt vegyél, rengeteg törődést és szeretetet igényelnek és trükköket is betaníthatóak, mint a kutyák.
2020. szept. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!