Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Oxbow jutalomfalat megromlott?

Oxbow jutalomfalat megromlott?

Figyelt kérdés

Ma vettem a nyuszimnak Oxbow jutalomfalatot, alma és banán ízesítéssel. Ahogy kinyitottam a zacskót, vegyszer szagot éreztem, és a korongok foltosak, zöldes árnyalatúak voltak. Hogy lehet az, hogy egy zárt zacskóban ilyen előfordul? Ez ráadásul egy márkás termék. Amúgy az bánt legjobban az egészben, hogy mi van akkor ha olyan terméket veszek, ami éppen csak elkezdett megromlani, és még a szaga sem feltűnő, meg a színén sem látszik nagy elváltozás és odaadom neki, aztán rosszat teszek vele? Ma vettem. Nem hinném hogy amíg haza hoztam, az alatt romlott meg. A szavatossága is jó volt. Szerintetek visszavigyem?


Egyébként Oxbow Digestive Support-ot rendszeresen szoktam venni, legutóbb kb két hete vásároltam, aminél most elbizonytalanodtam. Nem erős a szaga, de az is némelyik zöldesebb (bár az amiatt is lehet, mivel széna alapú, nem tudom), de nem ilyen erős a kontraszt, nem is foltosak a korongok. Azt rendszeresen veszem és nem mindig ugyanolyan a színe. Viszont ma reggel is nagyon jóízűen fogyasztotta. Most már félni fogok minden terméknél, szénával még szerencsére soha nem jártam úgy, hogy penészes lett volna. Olyan előfordult, hogy porosabbnak éreztem.


Szerintetek a nyuszik mennyire veszik azt észre, ha mondjuk egy étel penészes? Akkor meg sem ennék? Mondjuk olyat még biztosan nem adtam neki, de ha éppen csak picit rossz, azt vajon érzékelik?



#nyúl, törpenyúl, táplálkozás, oxbow termékek, jutalomfalatok
2020. szept. 15. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Én írnék a magyar forgalmazónak, és küldenék képeket is. Vagy adnak rá egy elfogadható/megnyugtató magyarázatot, vagy visszahívják ezt a sorozatot és kapsz valami engesztelést.
2020. szept. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Holnap visszaviszem, meg van a blokk. Csak tényleg most már félek a többi terméknél is, pedig ez jó minőségű.
2020. szept. 15. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy a boltban nem fogják tudni hogy mi történhetett vele, maximum ha rendesek akkor levásárolhatod az árát. A forgalmazó viszont a gyártási szám alapján utána tud járni.
2020. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor azt teszem.
2020. szept. 15. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!