Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 100-as ketrecben tarthatok 2...

100-as ketrecben tarthatok 2 tengerimalacot? Mennyit legyenek kiengedve mellette?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 14:21
 1/3 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem 2 malacot nagyobb ketrecben érdemes tartani,de ha naponta akár többször,vagy hosszabb időre kiengeded őket,akkor szerintem nem olyan nagy baj,hogy ilyen ketrecben tartod őket. Bár,azért a tengeri malacok kicsit helyigényesebbek,de ha a fenti tanácsaimat megfogadod,szerintem nem lesz baj. Azért keress utána,mert nekem is volt malacom,és nagyon sok,hozzáértő ember véleményét kikértük,de én sem tudhatok mindent.:)
2020. szept. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Állatosban csak 60-as meg 80-as volt, az eladó aszonnya egynek 60-as 2-nek 80-as való ..

Másikban meg csak 100-as volt és csak 2-nek, mert ott meg azt mondta a nő, hogy 1-et nem tartunk, 3-nak meg sok, így a 100-as 2 malacnak pont jó.

De gondoltam itt is megkérdem.

Köszi.

2020. szept. 23. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Bármit mondanak a kereskedésben ne hidd el. Nem értenek az állatokhoz.


2 malacnak kell a 120-as ketrec mert ebbe tudsz jól berendezkedni nekik. A 100-as kicsi mert befér 2 bújó azt ennyi és a kevés bújó konfliktusokat szülhet a malacok közt.


Rendelni olcsóbb is egyébként.

2020. szept. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!