Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Sajnos meg kell válnom a...

Sajnos meg kell válnom a tengerimalacomtól?

Figyelt kérdés
Van egy kb 2 éves tengerimalacom, aki lassan már fel éve az életem része. Borzasztóan megszerettem, de allergiás vagyok rá így el kell ajandekoznunk. Mivel nem akartam csak úgy másnak adni alaposan utána néztem és egy alapitvanyhoz kerül az ország másik feleben, ahol nagyon meg kell felelni ahoz, hogy onnan bárki is megkaphatja őt. Ebből a szempontból örülök, mert megtalálja azt a helyet, ahol tényleg a legjobb lesz neki, van idejük rá stb viszont nem tudok azzal a gondolattal megbirkózni, hogy szerintetek hiányozni fogok neki? Hogy kuzdjem le a hiányát? Úgy érzem csalódást okozok neki. Hozzánk egy családtól került akik a kutyának akarták adni és egy nagyon pici ketrecben élt. Jelenleg kb 120x nem tudom hányás ketrece van, próbáltam neki mindent megadni, de mégis megbuktam és meg kell válnom tőle :(

2020. szept. 30. 23:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
#10 jaj akkor ők a tengerimalac-védő egyesület, fogadtunk örökbe tőlük, tényleg MINDENRE rákérdeznek, kérnek képet a leendő helyről, minden, segítettünk is már nekik mentésben, a legjobb kezekben lesz a malacod :)
2020. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Ezt jó olvasni❤❤
2020. okt. 10. 20:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!