Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két tengerimalacom volt, de...

Két tengerimalacom volt, de az egyik sajnos elpusztult pár napja. A másik malackámon látszik, hogy megviselte. Szerintetek vegyek mellé egy másikat? Mi a jobb neki? Meg tudna szokni egy új társat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 09:40
 1/7 anonim válasza:
32%
Szerintem ne vegyél mellé másikat ha annyira megviselte akkor lehet hogy nem jól fogadná újra a társaságot.
2013. márc. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél mellé társat, az a jobb neki, egy nála jóval fiatalabb társat vegyél neki, ha egyedül tartod depressziós lesz, ő nem ember, nem fog hónapokig gyászolni a társaság meg midenképen kell neki
2013. márc. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mitől pusztult el a másik malac?

Beteg volt, vagy öreg?

Ha beteg volt, akkor lehet, hogy a másik is az és azért látszik megviseltnek.

Várj egy-két hetet minimum, aztán vegyél társat neki, az majd feldobja!

2013. márc. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen azért megviselt, mert egyedül maradt, és igen, vegyél neki társat, egy vele egynemű, de nála fiatalabb malackát.

[link]

2013. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél mert a magányban elpusztulhat!
2013. júl. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél neki társat. Nem tenne jót neki. Inkább Te próbáld meg felvidítani. Részvétem a tengerimalac miatt.
2014. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél, mert az egyik ismerősöm is így járt, az idősebb malackája elpusztult a másik bánatában utána ment. Amúgy meg a tengerimalac társas lény így nem bírja a magányt, kivéve ha egyedül nevelkedett és sose volt társa.
2014. aug. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!