Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szelídítsem meg a...

Hogyan szelídítsem meg a kétéves degumat?

Figyelt kérdés
Eleinte két degum volt, az eladó az mondta két fiú. Mindkettővel jóban voltam, gyakran játszottam velük. Azonban kiderült, hogy mégse mindkettő fiú, hosszú történet, a lényeg, hogy a kisfiút elveszítettem ivartalanító műtét közben. Jött egy másik lány, de azóta se bírtam megszelídíteni, pedig majdnem két éve volt. Azóta én érettségiztem, majd elmentem kollégiumba, de most viszem őket végre magammal albérletbe. Segítsetek kérlek!
2010. aug. 8. 09:01
 1/1 anonim ***** válasza:

jó tudni, hogy nem csak én járok ilyen cipőben...

én négy éve tartok degukat(2), ennyi idő alatt nem sikerült kézhez szoktatni őket. kérdeztem már úgy-ahogy szakértőtől (kisállatbetanító, vagy mi...mindenesetre sokat ért az állatokhoz.xD), és ő azt mondta, hogy felnőtt korban már nem fognak kézhez szokni. ha sokat foglalkozol velük, odajönnek az ajtóhoz, ha a közelben vagy, és érdeklődnek irántad, de a >tévénézés deguval a vállon< és hasonló szép képekről szerintem nyugodtan letehetsz...

lehet, hogy csupa hülyeséget írok, csak személyes tapasztalat alapján mondom ezeket, de remélem, hogy tudtam segíteni=)

2010. aug. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!