Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Segítség! Hogyan szelidítsem...

Segítség! Hogyan szelidítsem meg a nyulam?

Figyelt kérdés
Van 2 nyulam kb.5hónaposak. Nagyon szeretem őket. Minden nap bennt vagyok náluk 1 órát. Csak az eggyik nagyon fél tőlem. A másik is félt, de beteg lett aztán majdnem meghalt, de megmentettem, és ezért hálás. És ő már megbízik bennem, de a másik nyuszi nem! :(
2011. szept. 30. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Törődj sokat a másikkal, aztán látni fogja, hogy nem bántod. Ha ez nem használ, akkor kajával próbálkozz, miközben eszik, megsimogatod, vagy legyél benn velük még többet, majd megszokja a jelenléted! Először az én nyuszim is félt, de már egy éve itt van velünk. Úgy szokott meg, hogy reggel, este, amint hazaértem a suliból, odamentem hozzá, simogattam, beszéltem hozzá, etettem a kezemből, és most nagyon jó barátok vagyunk . :)
2011. szept. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
1. vagyok: még annyit szeretnék, hogy ez lassan fog menni, türelem kell hozzá, és sok sok gondoskodás. :)
2011. szept. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) próbálkozok....
2011. szept. 30. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!