Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Új patkány kölyök sípolva,...

Új patkány kölyök sípolva, hangosan veszi a levegőt? Pár órája vettem.

Figyelt kérdés
Okozhatja stressz? Bármi egyéb ötlet? Picike, mint egy egér. Dokihoz ma már esélytelen, hogy elvigyem, holnap délután tudom.

2020. okt. 20. 20:06
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Beszéltem velük. Azt mondták élőállatra nincs garancia. Azt állítják állatorvos látja őket, különben nem adhatnák el. Szerintük a stressz vagy megfázott... A vásárlástól számított 24 órán belül pusztult el, azért ez elég abszurd számomra.
2020. okt. 21. 17:27
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ennyivel ne elégedj meg! Csináld meg amiket feljebb írtam.


Jó ha tudod hogy amelyik állatorvos az ilyen helyeken mindent rendben talál az általában kb ahhoz ért hogy hogy szüljenek a tehenek. Egzotikus állatokhoz értő orvos ilyen helyről sírva jönne ki és a büdös életben nem írná alá hogy minden rendben. De ugye itt jön képbe a béka segge alatti állatvédelmi törvény... Ne hagyd annyiban!


Ki tudja hány állat kerül ki tőlük hasonló állapotban. Basszus azért ehhez is kell gyomor hogy egy halálesetre valaki azt reagálja hogy nincs garancia. Képtelen lennék ilyen helyen egy percet is dolgozni.

2020. okt. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze a stresssz meg megfázáss is lehet de ez magában ritkán visz el egy köllyök állatot, a 3 éves aggastyán patkányomra még el is hinném de nemár, egy hazavitelbe magától nem szokásuk belehalni, a "látta állatorvos" meg kb annyit jelenthet hogy ránézett, ja, mozog, szuper.
2020. okt. 22. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem hagyjuk annyiba. Kapnak képeket is, nyugta is megvan. Amúgy megneztem szerencsétlent és vérzett az orra meg a szája, úgy pusztult el. Kérdés, hogy miért. Nálunk semmi olyat nem kapott (víz, kicsi szelet alma + patkány kaja), amit a másik patkány ne evett volna, ő él és virul.
2020. okt. 22. 12:30
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos fel tudja boncolni és ad papírt róla, mi volt a baja.
2020. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Mèrgezés lehetett nem?

A vér miatt..

2020. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy vér, a patkányoknak néha egy vöröses váladék jön az orrából/szeméből, úgynevezett porfirin, viszont ez is gyakran jelent valamilyen problémát [link]
2020. nov. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!