Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nagyon nehéz hörcsög ketrecét...

Réka2001 kérdése:

Nagyon nehéz hörcsög ketrecét Takarítani? Kb menyibe kerül összesen högcsögnek? Szerintetek kérjek? Szerintetek kapok?

Figyelt kérdés
Sziasztok szerintetek kérjek a szülinapomra?ami november 1 lesz a szülinapom lesz szerintetek kapok?nagyon nagyon szeretnék és előre szólok hogy tengeri malacot és degut NEM engedi anyukám úgy hogy ne írjátok hogy az jó lenne úgy hogy tőlem írjátok de ugyse fogok kapni tudom úgy hogy Szerintetek kapok??nagyon nagyon megköszöném köszike ha írtok köszike Előre is köszi:Réka
2010. aug. 9. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi honnan tudnánk,hogy a te szüleid megengedik e,ha még te sem tudod??

Amúgy abszolút nem nehéz a takarítása,és nagyon olcsó kisállat.:)

2010. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ohh bocsi hát ha én takarítom lehet hogy kapok szerintem de összesen menyibe kerül?
2010. aug. 10. 14:28
 3/6 Balar válasza:

Szia Réka!


Szerintem kérj bátran. Nem tudom hány éves vagy de egy hörivel szerintem simán megbírkozol. A ketrec takarítása nem túl körülményes, mivel a höri ketrecét nem kell teljesen kitisztítani különben nem fogja tudni, hogy melyik sarok mire való. :)

Ő az elején szépen kiválasztja, hogy melyik sarokba fog wc-zni, kaját hordani, aludni. Ezeket szagok alapján fel kell ismernie. Én pl. csak fogácsot cseréltem és ennyi.

Amúgy nagyon mókás állatkák én imádtam az enyémet. Az első 1 hét volt kicsit macerásabb, amig leszokott a harapásról. De aztán soha semmi bajom nem volt vele.

Szurkolok neked, hogy ha szeretnél akkor kapj is egyet!

Addig is szerintem olvass minél többet a hörcsögök tartásáról, hogy novemberben, ha beállítana a kis jövevény akkor megfelelően tudj gondoskodni róla.

2010. aug. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia van MSN-ed? ha van vegyél fel rekaszabo8@msn.com köszike!!
2010. aug. 11. 16:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát a höri olyan 600-700ft. az akvárium..sztem ha van ismerősötök akkor kérjetek kölcsön mert 1évnél tovább nemhiszem h fog élni..:S vagy ha van otthon akvárium akkor jó. kaja az nem drága 300ft mókuskerék egy 500-as itató az is olyan 500ft. szóval nem olyan vészes.:D egyépként nagyon aranyosak..:D:P nekem is volt és körbe-körbe szaladgált a kézfejemen.:D Nagyon szerettem. Kiszökött, sokáig nem jött elő aztán előjött úgy h nem volt szőre :S megfürdettük, visszanőtt a szőre de aztán persze meghallt. Ő is olyan 1évig élhetett. ARANYHÖRIT VEGYETEK DE CSAK EGYET VEGYÉL EGY AKVÁRIUMBA!!!!
2010. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ha arany hörit veszek 2 az akváriumba azt lehet?vagy nem lehet kettőt tartani?
2010. nov. 9. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!