Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Pestorin mormyx oltást be...

Pestorin mormyx oltást be kell harmadjára adni ebben az évben? Többi lent

Figyelt kérdés

Nyáron sajnos elpusztult myxomatosisba az egyik nyulam, másik kettő akkor kétszer kapott két héten belül pestorin mormyx oltást. Akkor azt mondták, hogy októberben kéne ismétlőt kapniuk.


Tudom, november van, mert lebeszéltem egy helyen az oltást, de kb cserben hagytak. Most pedig keresek egy olcsóbb rendelőt, 5000/állat kicsit sokallom. Dabas-Gyál környékén amúgy.


Illetve most elbizonytalanodtam, hogy nem lesz-e sok a harmadik oltás fél éven belül, nem lenne-e elég csak márciusban beadatni arra az évre. Illetve van még két fiatal nyulam, őket nem tudom, hogy kéne-e most oltani, vagy őket is ráér-e tavasszal.


Mind kinti tartásúak.


2020. nov. 11. 18:24
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Elolvasom, köszönöm!
2020. nov. 16. 20:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!