Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga harmadjára?

Forgalmi vizsga harmadjára?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy trgnap megint megbuktam a forgalmi vizsgámon.

A tegnapin jobban izgultam, mint az elsőn.

Hülyeséget csináltam, de az izgulás miatt. Volt egy dupla körforgalom. Mindkettőn a 2. kijáraton kellett kimenni. Kimentem az elsőn, de megálltam mert jöttek balról, ekkor viszont az index még villogott. Erről megfeledkeztem. Rögtön félre is állítottak. Az első vizsgán egy parkoláskor szűk helyet választottam. Az oktató fékezett. Jogos volt mindkét bukás, de nem tudom, hogyan küzdjem le az izgulást.

Segítsetek kérlek!


2020. szept. 9. 05:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mit lehetne segíteni azon hogy ideges vagy.?

Erre semmilyen jó tanács nincs, de az életben mit csinálsz majd , ott is milló ok van arra hogy idegeskedjen az ember és azon is túl teszi magát.

2020. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én másodjára mentem át. Úgy mentem oda a vizsgára, hogy lexarom mi lesz.
2020. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszi.
2020. szept. 9. 11:14
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Tegnap már írtunk egy másik posztodban (én vagyok a 13:50-es vizsgázó)én is megbuktam sajnos.Viszont elkondolkoztam azon hogy mi van ha az oktató a baj?Én konkrétan befeszülök mellette a tahó bunkó beszólásai mintha a seggéből rántott volna ki kb a nő..a vizsga napján normális volt most is és elsőre is.Tehát én nagyon gondolkozom az oktató váltáson..te megvagy elégedve a tiéddel?
2020. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve hogy reggel kerestem és írtam is neki megakartam vele beszélni a hogyan továbbot.Plussz órák következő vizsga stb..és nem jelentkezik.Elhiszem hogy oktat dolgozik de legalább visszaírhatna annyit hogy majd este írok vagy valami..nem azért mert én vagyok atyaisten hanem ha már keményen tolom bele a zsebébe a plussz órák árát legalább válaszolhatna..szerintem már nagyon egymás agyára mentünk..
2020. szept. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az enyém baromi jó oktató. Csak néha túlvállalja magát. Ma 3 szor hívott. Egyszer a vizsgaidőponttal, aztán visszahívott rögtön hogy jól vagyok e mert fura volt a hangom, :) aztán délután, hogy van e kedvem ma vezetni. Csak délutánra elfáradt meg felidegesítették így kicsit nyugtalanabb volt és így a vezetés inkább autóversenyre hasonlított. Ilyenkor hajtani kell, mert menjünk már gyorsabban. De csak néha ilyen. Ő is ember. Amúgy beszélgettünk meg viccelődtünk is. De van amikor beszédesebb. De ezzel mi is így vagyunk.
2020. szept. 9. 17:27
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, írhatna valóban. De szokott reagálni? Az enyém ha nem ír, másnap akkor is felhív, vagy ír a facebookon.

Jó fej koma.

Én csak akkor vezetek szarabbul, ha ő is szar passzban van.

2020. szept. 9. 17:31
 8/12 A kérdező kommentje:

Én 22-én délután 4 órakor vizsgázom. Nem tudom mi lesz.

Az első vizsgám 10 kor volt a második tegnap 8 kor.

Biztos nagy forgalom lesz. Meg gondolom a vizsgabiztos is menne már haza. De ezúttal remélem valami jóérzésűt kapok.

2020. szept. 9. 17:34
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2. bukás után nagyon a padlóra kerültem, azt éreztem sose lesz meg, mindkétszer az izgulás miatt lefagytam hülye szituációkban, mert megijedtem hogy jön a gyalogos, meg jobbkezes. Hülyén hangzik, de én a 3. vizsga előtt pár nappal fogtam egy papírt, minden mindegy alapon, és leírtam mindent amit éreztem ezzel kapcsolatban. Először a kétségeimet, hogy nem vagyok képes rá, meg ilyenek, aztán azt, hogy mik miatt buktam meg előző két alkalommal, majd azt is, hogy ezeket hogyan tudnám kiküszöbölni, végül csupa pozitívumot.

Rajtam ez nagyon sokat segített, amilyen hülyén is hangzik, a 3. vizsgára úgy mentem, hogy ezek a pozitív gondolatok voltak a fejemben, sokkal sokkal jobban éreztem magam, nem izgultam, ha egy pillanatra éreztem hogy gyorsabban dobog a szívem, légzőgyakorlatokat csináltam, és láss csodát, simán átmentem. Szóval én ajánlom ezt, egy próbát megér szerintem.

2020. szept. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó.
2020. szept. 11. 05:17
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!