Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Forgalmi vizsga harmadjára ?

Forgalmi vizsga harmadjára ?

Figyelt kérdés

35.ora utan mentem az elso vizsgamra .Rendes vb volt..de 11 hibapontal megbuktam.

2.alkomm tiszta ideg voltam lefulladtam nem egyszer mar az elso kanyarban ..egyebkent bunko vb ..10 perc után bukta.Azt mondta sok gyakorlas.

Itt az a baj h idokozben egyedulallo anyuka lettem .

Nem tudom hogy van e ertelme folytassam vagy hagyjam annyiba.

Torteneteket szeretnek akik hasonloan elhasaltak parszor ..csalodott vagyok mert nagyon akartam de az utobbi vizsga utan ugy erzem lehet nincs hozza erzekem..pedig az orakon mar semmi hibam nem.szokott lenni


2020. okt. 28. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
gyakorolj még, sokat, párom is harmadjára ment át
2020. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Veszel egy pár órát, megszívod magad és mész a következő vizsgára. A cél előtt feladni butaság. Én is megbuktam elsőre, másodiknál 2 hibaponttal átmentem. Kívánok neked is hasonlókat.
2020. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyjad abba. Egyedülálló anyukaként kifejezetten fontos a jogosítvány.

Gyakorolj még és fussál neki ismét. A vizsgán majd vezessél nyugodtan, lassan - nem kell az engedett maximummal menni, ha alatta vagy kicsivel, több időd marad mindenre.

2020. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj már sok pénzt bele raktál. Nem érdemes abbahagyni. Amúgy én olvastam hogy nagyon kevés ember megy át mondjuk elsőre. Egy párszor bukni kell, kell nekik a pénz. Szóval 1-2 alkalom nagyon szigorúak ha tud azonnal buktat. Aztán már úgy vannak vele lehúztak kicsit utánna már úgyis atmész. Főleg ha gyakorolsz is.
2020. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat .

Az oktatom 10 pótórát írt ki aztán vizsga.

Idén még egyszer neki futok gyakorolok aztán ha harmadjára se..Akkor januárban folytatom.

2020. okt. 28. 12:09
 6/11 anonim ***** válasza:
Jól teszed, de amúgy hogy érzed? Tényleg annyira nehezen megy? Mert nekem ennek lehúzás szaga van. De lehet csak sok rosszat olvastam nem tudom. Az a baj ki vagyunk szolgáltatva nekik. Konkrétan azt csinálnak velünk amit akarnak. Én is most csinálom a jogsit. Csak egyszer kell ezt végig csinálni. Csak ez legyen meg, ennél komolyabb jogsit már akkor se csinálnék ha ingyen lenne.
2020. okt. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem és a páromnak is harmadjára sikerült, ne add fel, tudom hogy nagyon kilátástalannak tűnhet az egész. Simán meg tudod csinálni, főleg ha sima órákon nem szoktál hibázni, hidd el hogy sikerülni fog, mert miért is ne sikerülne. Sok pénzt belefektettél, és gondolj arra hogy mennyi helyzetnél jól jöhet, főleg anyukaként.

Szurkolok! :)

2020. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Szombaton megyek pótórara ..Rákérdeztem az oktatóra hogy kb hány órát kell majd vegyek és azt mondta nem tudja de egy 20 ,30 órág azért menjek még vizsga elott.

Nagy szeretnék végre jogsit és befejezni de ez most igy ünnepek elött nagyon drága lesz .😔


De remelem hogy sikerul és lesz jogsim végre.

2020. nov. 3. 09:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, mindenképp sokat kell hogy gyakorolj. Anélkül nem fog menni. Nekem egy rendesnek tűnő oktatóm volt, de nem tanított kb. semmit meg a vezetésről. Vele 4-szer megbuktam, volt 2 rendes és 2 bunkó vizsgabiztosom. Ha Óbudán vezetsz, akkor mindenképp menj el onnan, mert vezetés tanulására az a környék szinte teljesen alkalmatlan. Én onnan ismeretség révén átmentem Pestszentlőrincre, vagy nem is tudom pontosan hova, de a lényeg, hogy az oktatómmal az Üllői út 110-es OMV-nél találkoztunk. Egy idősebb bácsi volt az oktatóm, és általában türelmes is, ha ő nem lett volna, akkor 5.-re sem mentem volna át. Ha érdekel, és mondjuk nem vidéken laksz, akkor érdemes átmenni hozzá. Én Budakesziről jártam oda, másfél óra volt, de megérte nekem, hogy egy biztos tudást lefektetett. Előre mondom, hogy még sok órára lesz szükséged, jobb lett volna ha nála kezdesz. Viszont itt a neve: Sárai András, és a telefonszáma: 06209448100. Légyszives írj majd választ, hogy mi lett a vége. Vagy hívj fel engem, privátban megírom a számom, és szólok az oktatómnak, hogy ne túl késői időpontot kapj. Mielőtt felhívsz, küldhetsz egy sms-t, mert nem veszem föl mindenkinek, akiket nem ismerek.
2020. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azóta meg lett?
2021. máj. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!