Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsögnek...

Dzsungáriai törpehörcsögnek milyen ketrecet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Helló.

Hamarosan tervezek dzsungáriai törpehörcsögöt tartani. Mindent elolvastam róluk, csak a ketrec témában kéne segítség. Sok oldalon sok félét mondanak. Nyilván azok a kicsi állatkereskedéses ketrecek nem jók. Amúgy én vennék ketrecet is és terráriumot is. Építeni sajnos nem tudok ilyesmit, és ismerős sincs aki tudna. Ezért aki itt tart törtpehörit azok milyen ketrecet vagy terráriumot vettek a kiskedvencnek? Esetleg linket is küldenétek? Ára nem fontos csak jó méretű legyen. Köszönöm! :)



2020. nov. 21. 14:12
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
10.mondtam hogy a pénz nem számít :)
2020. nov. 21. 17:02
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
Valamivel legyen azért lefedve, mert elég kreatívan képesek szökni. Az elsőnek linkelt ketrecedet többen ajánlottuk, szép méretes, ráccsal fedett.
2020. nov. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Na akkor az lesz amit belinkeltem :D.

Szuper! Már csak a felszerelések hiányoznak a listából.

Színes almot lehet e berakni, mert láttam videóekat és olyan vidám volt tőle a ketrec. Meg a futókerék a kérdés, tudom ez a rácsos kicsi az nemjó.

2020. nov. 21. 17:38
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hörcsöginfó.hu-n tudsz erről olvasni, hogy mi az ideális a hörinek.


Ez az egyedüli megbízható oldal.

Ha jól tudom lehet színes almot használni, de ezen az oldalon fent van, hogy pontosan melyik az amelyik veszélytelen.

2020. nov. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
14.szoktam olvasni de színesről nem láttam infót :(
2020. nov. 21. 17:47
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor esetleg a Hörcsög imádók facebook csopiba érdeklődj utána.
2020. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
tényleg az eszembe se jutott :D..ismerem az az oldalt.
2020. nov. 21. 18:29
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
A színes alomból csak a carefresh márkájú jó :) és én is a horcsoginfo oldalt javaslom
2020. nov. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!