Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Szíriai Aranyhörcsög a...

A Szíriai Aranyhörcsög a szelídebb, vagy a Dzsungáriai Törpehörcsög?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 15:23
A kérdező szavazást indított:
Szíriai Aranyhörcsög
Dzsungáriai Törpehörcsög
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik szelíd, egyed függő és az is sokat számít hogy honnan van a höri és hogy van tartva.
2020. nov. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nagyjából hasonló habitusúak, megfelelő tartás esetén egyformán kezesek. Nekem volt mindkettőből, mind aranyosak voltak. Persze ehhez naponta foglalkozni kell velük, kézbevenni, játszani minimum fél órát, stb.

A roborowsky már nehezebb eset...

2020. nov. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
15%

Mindketto szelid lesz, ha

Orijennel eteted

Napi 25 orat foglalkozol veluk

Nem szaporitotol veszed oket.

2020. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Szíria, Dzsungária? Mind a kettő Soros által felbérelt migráns!
2020. nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
35%
Szíriai hörcsög? Ez veszélyes!
2020. nov. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kérdésre így nem lehet válaszolni. 14 éve tartok hörcsögöket. Törpém 80*50 cm-es helyen van, aranyom 120*60 cm-esen. A felszereléseik megfelelnek a Hörcsögmentés örökbe fogadási feltételeinek. Mégis volt már nálam szelíd dzsungi és antiszoc is. És ugyanis barátságos arany és csak sötétben síri csendben előbújós is.
2020. nov. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%
A szíriai aranygörcsög több esetben harap. Illetve szerintem a törpehörcsögöt könnyebb kézhez szoktatni. De persze egyedtől is függ, de nekem ez a tapasztalatom. (Már 10 éve van folyamatosan hörcsögöm)
2020. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem törpe hörcsögöm van és teljesen szelíd, de szerintem az arany hörcsög is ugyanolyan szelíd. :)
2020. dec. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!