Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpenyúl kisgyerek mellé?

Törpenyúl kisgyerek mellé?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam, hogy nem jó, valahol meg, hogy ideális háziállat a nyuszi gyerekek mellé. Másfél és három évesek a fiai.

Tapasztalatok ez ügyben?


2010. aug. 11. 09:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem tagadom, de életkor függő!


A kicsik még tündérekben, mesehősökben gondolkodnak.

2010. aug. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
12:35 - Ez csak a szülőn múlik. Egyébként hány éves korodig emlékszel vissza? Nekem kb. 3 éves korom körüli az első emlékem.
2010. aug. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Szülő" vagyok kortárs gyerekekkel játszanak jót a lurkók.


Amikor a nagymama galambot vágott adtak még egy puszit utoljára neki és hagyták megfőzni a kedvencet.


Engem jobban megvisel felnőttként is, 3 évesen szabadon engedtem a hétvégi ebédet.

2010. aug. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél nyuszit, pláne törpét, nem viseli el ha nyomorgatják (fáj neki), ha mindenképpen nyúl akkor belga óriás, ugyanis azok nyugodtabbak, és jobban hagyják hogy "babusgassák őket. Ha mégis nyuszi, ne felejtsétek el évente egyszer-kétszer oltatni.
2010. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Csak akkor ajánlatos ha nem fogják dögönyézszni olyan nagyon mert törékeny kis állat főleg a törpe
2010. aug. 12. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
na, most már elbizonytalanodtam. Lehet, hogy mégsem lesz nyuszi.
2010. aug. 12. 06:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!