Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az egyik tengerimalacom...

Az egyik tengerimalacom folytom tépkedi, rángatja az itatót. Hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés

Van bőven mindig friss vizük. A másik malackám rendesen csak nyalogatja.

Hajgumival kellett már a ketrechez rögzítenem, mert volt olyan, hogy hazaértem és a földön volt, ki tudja meddig nem ittak.

Amúgy 1 éves, nőstény malacka.


2020. nov. 28. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Megszoksz, vagy megszöksz :D

De komolyan. Nálam 3 csaj van együtt, kettő gyönyörű szépen használja az önitatót, a második meg egy balfék. Szabályszerűen rágja, rossz hallgatni, már várom mikor törik bele a foga. Leszedni nem tudja, mert rendesen oda van rögzítve, de olyan már volt hogy kiszedte a csövet a helyéről.

Próbáltam olyat, hogy tálban kapták a vizet, de úgy meg szétpacsálják és úszik alattuk a forgás.

Én feladtam már a harcot...

2020. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*a harmadik a balfék, elírtam, bocsesz.
2020. nov. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másmilyen itatót. Ha most golyós van, akkor szelepeset, vagy más méretű golyósat. A cső vastagságában is van különbség a típusok között. Megpróbálhatod más magasságban elhelyezni, hátha kényelmesebb neki.
2020. nov. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nyuszival volt ugyanez. :D Neki az volt a gondja, hogy a víz nem úgy jött az itatóból ahogy azt ő szerette volna :D úgyhogy kapott egy másikat, amiben nagyobb a golyó
2020. nov. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, vettem egy új itatót nekik, van rendes rögzítője és vastagabb is a cső.

Jelenleg is le akarja szakítani.

2020. nov. 28. 17:43
 6/7 anonim válasza:
0%

De komolyan. Nálam 3 csaj van együtt, kettő gyönyörű szépen használja az önitatót, a második meg egy balfék. Szabályszerűen rágja, rossz hallgatni, már várom mikor törik bele a foga. Leszedni nem tudja, mert rendesen oda van rögzítve, de olyan már volt hogy kiszedte a csövet a helyéről.


Próbáltam olyat, hogy tálban kapták a vizet, de úgy meg szétpacsálják és úszik alattuk a forgás.


Én feladtam már a harcot...

2020. dec. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

6-os,te miért másoltad ki az én válaszomat és kommentelted be? 😂😂

2020. dec. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!