Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ez a ketrec megfelelő 2...

Ez a ketrec megfelelő 2 törpenyuszinak? Elég 1 házikó vagy 2 kell?

Figyelt kérdés
[link]
2020. dec. 2. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlott inkább két házikó, ne egyben nyomorogjanak.


Attól is függ, hogy mennyit vannak kiengedve. Ha vannak kint legalább néhány órát, vagy csak éjszakára vannak bent, akkor szerintem igen. Ha állandó jelleggel be vannak zárva, akkor fejenként kell 2 négyzetméter. Az két nyuszira 4 négyzetméter.


De gondolom nem bezárva tartod őket, szóval szerintem megfelelő.

2020. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen jó méretű a ketrec, sőt. Nem értek egyet viszont az első hozzászólóval, ugyanis így se úgy se kéne őket bent tartani folyamatosan. Kell nekik a nagy mozgástér és ami még fontosabb: az ingerek és a társaság, törődés!

Tehetsz több házat/búvóhelyet, de szeretnek egy helyen "nyomorogni", összebújva :) A búvóhely inkább azért kell, hogy ha megijednek, legyen hova elvonulniuk.

2020. dec. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, naponta 5-6 órát vannak kiengedve.
2020. dec. 2. 12:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nincs miért aggódni, az több, mint tökéletes. :)
2020. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szerintetek ha vennék egy ilyen karámot kitudnának belőle ugrani?

Napi 8 órát lennének benne.

[link]

2020. dec. 2. 12:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok: Ugyan ilyen kifutónk van. A 91 centi magasat szokták ajánlani, de nekünk az egyel kisebb van, és soha nem is próbáltak meg kiugrani belőle. Ha bizonytalan vagy, érdemes a nagyobbat venni.
2020. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor a 91 centiset meg is rendelem:)
2020. dec. 2. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!