Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A patkányomat hagyhatom...

A patkányomat hagyhatom felügyelet nélkül is a lakásban?

Figyelt kérdés
Sosem hagyom figyelmen kívül, mindig nézem hová futkos. Eddig semmit nem rágott meg, de attól tartok, hogyha kiengedem és nem figyelem egyáltalán, akkor valamit összerág. Tényleg nem tett eddig kárt semmiben, viszont féltem a bútorainkat is, mert sajnos elég drágák voltak. Csak így nem tudom egész napra kiengedni, mert nincs időm folyamatosan figyelni.
2021. jan. 2. 00:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem kéne egész napra kiengedve hagynod. Láthatatlan helyekre fog piszkítani, meg aztán félő hogy megszökik valahogy.
2021. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A patkány ösztönlény, nem tudod neki megtanítani, hogy a bútorzatban ne tegyen kárt. Ha tömné a bendőjét, akkor szépen szétrág mindent.
2021. jan. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%
Nameg mindent összekulál.
2021. jan. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
A patkány sokmindenhez okos, de nem szobatiszta, és azt sem fogod tudni megtanítani neki, hogy ne rágcsáljon össze mindent, plusz bemászik olyan helyekre, hogy az életben többet nem találod meg.
2021. jan. 2. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
11%
Patkány? A lakásban? 😅Bocs, lehet én vagyok le maradva de én még nem halottam ilyet. Tengeri malacot igen de patkányt...
2021. jan. 2. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 P.O.C. ***** válasza:
31%
Itt vidéken sok a haszon állat tartó. Nem győzzük írtani ezeket a gusztustalan kártevőket. Mindent szétrágnak, összeszarnak, megeszik a tojásokat, kis csirkéket, stb.. Más meg háziállatnak tartja. LooL :D
2021. jan. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%
Lassan csótányt is fognak házikedvencként tartani.
2021. jan. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#7

Ha nem is tudsz róla, bizony van, aki óriás csótányt tart kedvenceként. Olyan is, aki madárpókot. Hörcsöge sem csak a gabonát termelőnek van a földjén.

.

A patkány sokmindenre megtanítható, ám természete megkívánja, hogy rágcsáljon.

A te esetedben nem hagynám, hogy egész nap természete szerint éljen.

2021. jan. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szabad egész napra kint hagyni.

Patkányos csoportokban vannak képek, milyen turpisságokat tudnak csinálni, ha nem figyelnek rájuk.

Nálunk egyszer maradt nyitva a ketrec, megrágták a kanapét, és lerágtak pár gombot a távirányítóról.

Láttam olyat, ahol akkora lyukat rágtak a kanapéra, hogy bele is bújtak.

A kaki egyébként nem gond, szobatiszták tudnak lenni,az enyémek a kakit csak a wc-be pakolják. A pisi már más dolog, az folyamatosan csepeg belőlük, és jelölnek is vele.


Semmiképp nem hagynám őket felügyelet nélkül szabadon.

2021. jan. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a kérdés alapján egyedül van... Ez nem jó neki, ők társas állatok. Legalább egy társat vegyél neki. Te nem tudod helyettesíteni, nem bújsz vele össze, nem mosdathatod, kurkászhatod, nem vagy patkány.
2021. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!